BLURAY SONY BDPS6700B

Garancia: 12 muaj
16.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BLURAY SONY BDPS6700B
Marka Sony

Anëtarësohu

169 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Transmetim Wireless

Përjetoni përmirësimin e avancuar të figurës dhe transmetimin wireless pasi filmat tuaj të preferuar tashmë do të shfaqen në cilësinë 4K. Gjithashtu mund të lidhni kufjet wireless, sistemet audio dhe altoparlantët.

Cilësia 4K

Kaloni në epokën e re të Home Theater. Çipi i cili përmirëson imazhet në cilësinë 4K, është dizenjuar për të rritur cilësinë e përmbajtjeve Blu-ray™ dhe online, duke sjellë çdo skenë më afër detajeve të pasura 4K.

Efekte 3D

Nëse e lidhni me një televizor i cili suporton teknologjinë 3D, mund të shijoni të gjitha filmat tuaj 3D Blu-ray në cilësinë Full HD. Kjo pajisje arrin të stimulojë efekte 3D në videot ekzistuese 2D.

Ngjyra që vijnë në jetë

Sillni eksperiencën tuaj vizuale në jetë me paletën shumëngjyrëshe TRILUMINOS™ ekskluzivisht nga Sony. I shoqëruar me televizorë të cilët e suportojnë teknologjinë TRILUMINOS™ kjo pajisje paraqet ngjyra të kuqe më të ndezura, blu më të thella dhe jeshile më të theksuara për t'i shndërruar pamjet më realistike.

Transmetimi i audios nëpërmjet Bluetooth

Luani tingujt e muzikës apo filmave nga pajisja juaj Blu-ray te çdo pajisje që suporton lidhjen pa kabllo me anë të Bluetooth.

Suporton çdo gjë

Luani muzikë dhe filma nga burime të ndryshme si USB ose nëpërmjet lidhjes WiFi. Kjo pajisje suporton të gjitha llojet e formateve të përmbajtjeve multimediale.

Shikoni më shumë

Shkarkoni aplikacionin TV SideView dhe do të keni në dispozicion një menu inteligjente me të gjitha aplikacionet dhe funksionalitetet e nevojshme, për kontroll të lehtë nga smartphone-i juaj.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DV0919
DVD-Video / DVD+/-R/RW PO
DivX / XviD / WMV / MP4 + / + / + / +
MP3 / WMA + / +
DivX HD / MKV / AVCHD No
Rritje rezolucioni 1080p PO
DTS / DTS-HD / DTS-Master Audio + / + / +
Blu-Ray Disc PO
Filma 3D PO
Internet PO
Memorje e integruar (MegaByte) JO
Kopjim CD muzike ne USB No
DLNA PO
Wireless PO
USB / Fole iPod + / -
HDMI PO
Komponent JO
Kompozit CVBS JO
Skart JO
Dalje Audio Dixhitale/Analoge PO
Permasat (GjxLxTh) (cm) 25.5 x 3.9 x 19.2
Pesha (kg) Jo
Ngjyra E zeze
Garancia normale 12
Marka SONY
Ean Code 4548736013445

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni