Sale DEKODER DVB-T2 + USB MEDIA PLA

DEKODER DVB-T2 + USB MEDIA PLA

Garancia: 3 muaj

Cmimi i rregullt: 2.990 Lekë

Çmimi special 1.797 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

DEKODER DVB-T2 + USB MEDIA PLA
Marka Fuego

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Shijoni programet televizive në cilësi Full HD

• Shihni kanalet dixhitale tokësore në cilësi Full HD me këte dekoder Fuego DVB-T2.

• Suport për të gjitha kanalet televizive.

• Dekoderi ka porta HDMI dhe USB.

• Regjistroni programet televizive falë funksionit PVR ose shfaqni materiale audio ose video nga USB.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DV0971
Procesori No
Ram Jo
Rezolucioni Full HD
Sistemi No
Karta Grafike No
Memoria e brendshme No
Hdmi PO
USB PO
Karte memorie Jo
Garancia normale 3
Marka FUEGO
Ean Code 7900000177944

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni