Sale DEKODER DVB-T2 + USB MEDIA PLAYER FUEGO H246 BT2

DEKODER DVB-T2 + USB MEDIA PLAYER FUEGO H246 BT2

Garancia: 3 muaj

Cmimi i rregullt: 2.990 Lekë

Çmimi special 1.890 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

DEKODER DVB-T2 + USB MEDIA PLAYER FUEGO H246 BT2
Marka Fuego

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Shijoni programet televizive

• Shihni kanalet dixhitale tokësore me cilësi të lartë imazhi falë këtij dekoderi Fuego DVB-T2.

• Suport për të gjitha kanalet televizive.

• Me USB Media Player ju mund të shihni dhe luani gjithçka që keni në USB (filma, foto apo muzikë).


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DV0988
Procesori No
Ram No
Rezolucioni No
Sistemi No
Karta Grafike No
Memoria e brendshme JO
Hdmi No
USB PO
Karte memorie JO
Garancia normale 3
Marka HOOBART
Ean Code No

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni