DVD PLAYER PHILIPS DVP2850/12

Garancia: 12 muaj
3.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

DVD PLAYER PHILIPS DVP2850/12
Marka Philips

Detaje

Çertifikim DivX Ultra për riprodhim të avancuar të videos

Falë çertifikimit DivX, ju mund të luani video DivX dhe filma nga Interneti, madje të ndiqni edhe lajmet më të fundit të Hollivudit, në komoditetin e dhomës suaj. Formati multimedial DivX është një teknologji e kompresimit të video-s bazuar në standardin MPEG-4 që ju lejon të ruani skedarë të mëdhenj, video muzikore në CD-R / RW dhe DVD. Teknologjia DivX Ultra, kombinon riprodhimin DivX me karakteristika interesante si titrat e integruara, gjuhë të shumta audio dhe këngë të shumta.

Përpunim video 12 bit / 108 Mhz për imazhe të qarta dhe realiste

12-bit Video DAC është një konvertues dixhital-analog që ruan cilësinë e imazhit origjinal. Është në gjendje të riprodhojë me besnikëri hije të veçanta dhe nuanca të buta ngjyrash që e bëjnë imazhin jashtëzakonisht të gjallë dhe të natyrshëm. Kufinjtë normal të DAC prej 10-bit janë të dukshme kur përdoren në ekrane të mëdha dhe projektorë.

USB Media Link për transmetim multimedial nga USB

USB është një protokoll standard i përdorur për të lidhur PC, pajisjet periferike dhe pajisjet elektronike. Falë funksionit USB Media Link, mund të lidhni pajisjet USB dhe të zgjidhni videot, fotot ose muzikën që dëshironi të luani.

ProReader Drive për performancë optimale të pothuajse të gjitha llojeve të disqeve

ProReader Drive mundëson shikimin pa probleme të filmave dhe videove. Edhe kur disqet e vjetra dëmtohen ose gërvishten, ato me siguri do të riprodhohen siç duhet nga fillimi deri në fund pa ndonjë problem. Duke përdorur teknologjinë më të avancuar, ProReader Drive, sinjalet e dobëta analoge konvertohen në sinjale dixhitale të optimizuara. Falë aftësisë për të lexuar gati të gjitha formatet video, ProReader Drive ju garanton transmetimin e çdo materiali multimedial.

Përshtatja me ekranin për shikueshmëri optimale

Pa marrë parasysh atë që shikoni dhe llojin e televizorit, Screen Fit ju lejon të shfaqni përmbajtjen në ekran të plotë. Vijat e zeza, lart dhe poshtë, eliminohen pa u ndërhyrë manualisht. Thjesht shtypni butonin Screen Fit, zgjidhni formatin dhe shikoni filmin tuaj në ekran të plotë.

Ofron modifikime te cilësimeve të imazhit

Modaliteti Smart Picture ofron cilësime optimale për ngjyrën, ndriçimin, kontrastin, mprehtësinë, etj. për të përmirësuar shfaqjen e përgjithshme të imazheve.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DV0953
DVD-Video / DVD+/-R/RW + / + /+ / +
DivX / XviD / WMV / MP4 + / - / - / -
MP3 / WMA + / +
DivX HD / MKV / AVCHD No
Rritje rezolucioni 1080p No
DTS / DTS-HD / DTS-Master Audio No
Blu-Ray Disc JO
Filma 3D JO
Internet JO
Memorje e integruar (MegaByte) JO
Kopjim CD muzike ne USB JO
DLNA JO
Wireless JO
USB / Fole iPod + -
HDMI JO
Komponent JO
Kompozit CVBS PO
Skart JO
Dalje Audio Dixhitale/Analoge JO
Permasat (GjxLxTh) (cm) 27 x 3.7 x 28
Pesha (kg) 1.4
Ngjyra E zeze
Garancia normale 12
Marka PHILIPS
Ean Code 8712581670740

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni