Sale DVD PLAYER SONY DVPSR760HB

DVD PLAYER SONY DVPSR760HB

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 6.490 Lekë

Çmimi special 5.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

DVD PLAYER SONY DVPSR760HB
Marka Sony

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Audio dhe imazhe të qarta

nëpërmjet lidhjes HDMI, audio dhe imazhet shfaqen më mire duke iu afruar cilësisë HD. Ju mund t’i shikoni filmat me shpejtësi 1.5 herë më të lartë ose t’i ngadalësoni për monitorim të aksioneve sportive.

Funksion memorizues

Filloni të shikoni pikërisht aty ku ndaluat herën e fundit pasi kjo pajisje mund të mbajë mend deri në 6 disqe të luajtura më parë.

Kontroll i thjeshtë

Kontrolloni sistemin tuaj me telekomandën e pajisjes ose përdorni atë të televizorit, për të ndezur / fikur dhe ndryshuar kanalet apo volumin. Gjithashtu ju mund të shikoni fotografi njëra pas tjetrës me shoqërimin e një muzike që ju e zgjidhni vet.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DV0649
DVD-Video / DVD+/-R/RW PO
DivX / XviD / WMV / MP4 JO
MP3 / WMA PO
DivX HD / MKV / AVCHD JO
Rritje rezolucioni 1080p JO
DTS / DTS-HD / DTS-Master Audio JO
Blu-Ray Disc JO
Filma 3D JO
Internet JO
Memorje e integruar (MegaByte) JO
Kopjim CD muzike ne USB No
DLNA JO
Wireless JO
USB / Fole iPod + / -
HDMI JO
Komponent No
Kompozit CVBS PO
Skart No
Dalje Audio Dixhitale/Analoge PO
Permasat (GjxLxTh) (cm) No
Pesha (kg) No
Ngjyra No
Garancia normale 12
Marka SONY
Ean Code 4905524842074

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni