APPLE TV 4 32 GB

Garancia: 12 muaj
22.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

APPLE TV 4 32 GB
Marka Apple

Detaje

Qendra juaj multimediale

Apple TV 4K është një qëndër multimediale e fuqishme për të shfaqur media dixhitale në ekranët tuaj të mëdhenj. Shijoni mundësinë për të parë filmat më të fundit, ndeshjet sportive live ose të qëndroni të përditësuar me lajmet më të fundit.

Cilësia 4K HDR

Kjo pajisje mbështet rezolucionin 4K në një gamë të gjerë dinamike e njohur si cilësia HDR. Të gjitha këto mundësojnë imazhe më të mprehta, të ndritshme me shumë detaje dhe ngjyra të gjalla.

Argëtim që nuk përfundon asnjëherë

Me Apple TV 4K, ju do të shijoni një numër të madh filmash, ndeshjesh sportive dhe lajmesh. Përveç transmetimeve mediatike, pajisja ofron akses në shumë lojëra direkt nga App Store.

Shpërndani foto, video dhe muzikë

Shijoni fotot dhe videot nga libraria iCloud në ekranet e mëdha. Hyni në Apple Music ku mund të gjeni mbi 40 milionë këngë.

Kontroll i lehtë më prekje

Ju do t’i vlerësoni kontrollet e lehta me prekje që ju dërgojnë te argëtimet tuaja të preferuara. Me teknologjinë Bluetooth nuk është e nevojshme të drejtoni telekomandën drejt pajisjes sepse Apple TV 4K realizon komanda në të gjitha drejtimet e dhomës.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DV0980
Procesori A8 64 bit
Ram Jo
Rezolucioni Full HD
Sistemi IOS
Karta Grafike Po
Memoria e brendshme 32 GB
Hdmi PO
USB PO
Karte memorie Jo
Garancia normale 12
Marka APPLE
Ean Code 190198667274

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni