SOUNDBAR JBL 3.1 BLACK

Garancia: 12 muaj
64.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

SOUNDBAR JBL 3.1 BLACK
Marka Jbl

Anëtarësohu

649 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Audio gjithëpërfshirëse dhe e qartë

Kanalet e dedikuara qëndrore theksojnë më shumë qartësinë e zërit, kështu që ju nuk do të humbisni asnjë detaj. Shijoni filmat si në kinema me tinguj rrethues, pa nevojën e altoparlanteve shtesë.

Transmetimi i audios përmes Bluetooth

Transmetoni muzikë wireless nga smartphone-i ose tableti juaj nëpërmjet Bluetooth.

Telekomanda e kontrollit

Edhe pse ky produkt vjen me një telekomandë kontrolli, për më shumë lehtësi ju mund ta kontrolloni atë dhe me anë të telekomandës së televizorit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DV0990
Marka JBL
Numri i kanaleve 3.1
Fuqia totale (Watt) 450
Luan 3D No
Blu-Ray No
AVCHD No
DivX / XviD / WMV / JPEG No
MP3 / WMA No
MKV No
Rritje rezolucioni 1080p No
Rrethim virtual i zerit PO
Dolby Digital Pro Logic II / IIx / EX Dolby Digital
DTS / DTS-HD / DTS 96/24 / DTS Neo 6 No
Komandim me HDMI Me pult
Wireless Wi-Fi Subwoofer
Fole iPod / iPhone USB
Dalje HDMI PO
Kompozit No
Komponent No
Scart No
Hyrje Audio Stereo RCA JO
Hyrje Audio Optikale PO
Radio FM / RDS JO
Amplifikatori i zerit No
Internet No
Memorje e integruar No
Konfigurimi i bokseve 1 satelit + woofer
Fuqia e bokseve No
Garancia normale 12
Ean Code No
Garanci Shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni