SOUNDBAR LG SK5

Garancia: muaj
32.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

SOUNDBAR LG SK5
Marka Lg

Anëtarësohu

329 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

DTS Virtual: X

Merrni një eksperiencë kinematike në çdo kohë me DTS Virtual: X. LG Sound Bar SK5 siguron gjithmonë zë shumëdimensional në shtëpinë tuaj pavarësisht nga përmbajtja. Ju mund të shijoni një tingull më të thellë dhe më dinamik edhe nga shfaqja juaj e preferuar televizive ose nga lojërat sportive.

Kontrolli adaptiv i zërit, tingulli i duhur për çdo përmbajtje

Filmat aksion, dramat, sportet, muzika madje dhe lajmet kanë të gjitha profilet e ndryshme audio, prandaj mos i dëgjoni të gjitha në të njëjtën mënyrë. Kontrolli Adaptive Sound identifikon atë që po degjoni dhe automatikisht rregullon modalitetin e zërit për të krijuar përvojën ideale audio.

Kontrolloheni me telekomandën e televizorit

LG Sound Bar vjen me telekomandën e tij, por gjithashtu mund të kontrollohet edhe me telekomandën e televizorit tuaj.

*Telekomandat e televizorëve LG, Sony, Philips, Sharp, Panasonic, Vizio, Toshiba dhe Samsung mund të kontrollojnë SoundBar-in LG.

Dizajn modern

Dizajni i tij modern kombinohet në mënyrë të përkryer në çdo dekor.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DV1001
Marka N/A
Nr. i bokseve N/A
Fuqia maksimale N/A
N. i kanaleve N/A
Tipi i audios N/A
Usb N/A
Hdmi N/A
Bluetooth N/A
Lidhja me Subwoofer N/A
Funksione shtese N/A
Dalje Optical N/A
Garancia N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni