Sale SOUNDBAR SAMSUNG HW-MS6500/EN

SOUNDBAR SAMSUNG HW-MS6500/EN

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 69.990 Lekë

Çmimi special 49.997 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

SOUNDBAR SAMSUNG HW-MS6500/EN
Marka Samsung

Detaje

Dizajn elegant

Sound + është i thjesht i bukur. Teknologjitë audio Samsung ofrojnë tinguj kinematik të pasur që mbushin dhomën tuaj pa nevojën për një subwoofer të veçantë. Me një dizajn të lakuar premium, Sound + bëhet një me televizorin tuaj dhe sjell në shtëpinë tuaj një përvojë kinematike si kurrë më parë.

Tingujt që mbushin dhomën

Teknologjitë ekskluzive kombinojnë përpunimin e avancuar të zërit dhe kontrollin e saktë të altoparlantëve për të ofruar nivelin e duhur të basit. Sound + siguron tingull të përsosur, pa marrë parasysh se ku jeni në dhomë, falë Wide Range Tweeter nga Samsung.

Bas i pasur

Teknologjia Distortion Cancelling parashikon dhe anulon shtrembërimin e audios para se të ndodhë. Kontrolli i shumë altoparlanteve rrit fuqinë dhe thellësinë e basit duke koordinuar pikërisht lëvizjen e secilit altoparlant. Rezultati është bas më i pasur dhe më i detajuar.

Pozicioni i përkryer, kudo që të uleni

Merrni tinguj të qëndrueshëm kudo në dhomë me Samsung Wide Range Tweeter, e cila mbulon një gamë të gjerë të frekuencave.

HD Audio

Dëgjoni muzikën tuaj ashtu siç duhet ta dëgjoni, me më shumë nuanca dhe thellësi. HD Audio ruan cilësinë dhe pasurinë e tingullit origjinal nëpërmjet audios me rezolucion të lartë 96kHz / 24 bit.

Lidhje e lehtë me televizorin tuaj

Sound + bëhet një me televizorin tuaj me një zgjidhje të vetme. Nuk ka nevojë të krijoni vrima shtesë në mur dhe mund të përdorni vetëm një kabllo për të lidhur të dyja pajisjet.

Modaliteti smart i zërit

Përzgjidhni një modalitet zëri ose leni soundbar-in të zgjedhë për ju. Sound + analizon automatikisht përmbajtjen dhe ju jep tinguj të optimizuar.

Muzika vjen në jetë me zërin tuaj

Nuk mund ta kujtoni titullin? Shijoni soundbar-in duke përdorur kontrollin e zërit Alexa. Kërkojini Alexa të luajë diçka thjesht duke thënë titullin ose disa rreshta të këngës dhe Alexa do ta gjejë atë.

Një përvojë vërtet e pandërprerë 4K

Materialet tuaja UHD, lexuesit e UHD Blu-ray Disk, dhe Soundbar Sound+ do të jenë kombinimi i përkryer për argëtim të jashtëzakonshëm pa humbur cilësinë e mahnitshme të materialit. Me 4K Pass-Through, materialet tuaja 4K do të luhen në mënyrë të pandërprerë me tingullin dinamik rrethues shtesë.

Lidhje me valë me televizorin

Lidheni Soundbar me televizorin Samsung me lehtësi dhe pa ngatërrime kabllosh përmes Bluetooth ose Wi-Fi. Ju do të jeni në gjendje të dëgjoni të gjitha materialet tuaja në çast me tingull më të qartë dhe më të fuqishëm.

Shërbimi i transmetimit muzikor

Çfarëdo lloj kënge që e bën zemrën tuaj të rrahë, Soundbar Sound + mund ta transmetojë nga telefoni ose tableti juaj. Thjesht përdorni Bluetooth ose lidhuni me Wi-Fi për të luajtur muzikën.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DV0963
Marka SAMSUNG
Numri i kanaleve 3
Fuqia totale (Watt) 180
Luan 3D JO
Blu-Ray JO
AVCHD JO
DivX / XviD / WMV / JPEG JO
MP3 / WMA + / +
MKV JO
Rritje rezolucioni 1080p JO
Rrethim virtual i zerit DTS Digital Surround
Dolby Digital Pro Logic II / IIx / EX Dolby Digital
DTS / DTS-HD / DTS 96/24 / DTS Neo 6 DTS
Komandim me HDMI Anynet+
Wireless PO
Fole iPod / iPhone JO
Dalje HDMI PO
Kompozit JO
Komponent JO
Scart JO
Hyrje Audio Stereo RCA JO
Hyrje Audio Optikale PO
Radio FM / RDS No
Amplifikatori i zerit Crystal Amplifier
Internet No
Memorje e integruar JO
Konfigurimi i bokseve 1 boks
Fuqia e bokseve 180 Watt
Garancia normale 12
Ean Code 8806088690476
Garanci Shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni