SOUNDBAR SONY HTMT300

Garancia: 12 muaj
32.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

SOUNDBAR SONY HTMT300
Marka Sony

Detaje

Tingull i shkëlqyer

Teknologjia virtuale S-Force Front Surround ju vendos në zemër të filmave duke nxjerrë në pah tingujt rrethues kinematik.

Instalim që ju përshtatet

Soundbar-i HT-MT300 është dizenjuar për t’u kombinuar në mënyrë harmonike me ambientin tuaj në sajë të skajeve të zbukuruar dhe ngjyrës së tyre neutrale.

Lehtë për t’u vendosur

Falë dy opsioneve të instalimit, subwoofer-i mund të vendoset horizontalisht dhe vertikalisht në çdo vend si për shembull nën divan. Në "Modalitetin Sofa", frekuencat e basit janë optimizuar dhe humbjet e tingujve kompensohen nga tapiceria i divanit.

Lidhja me televizorin

Lidheni televizorin në një nga portat dixhitale, analoge ose optike. Mund të përdorni edhe portën USB.

Lidhja me telefonin

Transmetoni muzikë nëpërmjet lidhjes NFC dhe Bluetooth. Luani këngët tuaja të preferuara nga smartphone-i juaj me vetëm një prekje.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DV0960
Marka SONY
Numri i kanaleve 2.1
Fuqia totale (Watt) 100
Luan 3D JO
Blu-Ray JO
AVCHD No
DivX / XviD / WMV / JPEG JO
MP3 / WMA No
MKV No
Rritje rezolucioni 1080p No
Rrethim virtual i zerit S-Force PRO
Dolby Digital Pro Logic II / IIx / EX Dolby Digital
DTS / DTS-HD / DTS 96/24 / DTS Neo 6 No
Komandim me HDMI JO
Wireless Wi-Fi Subwoofer
Fole iPod / iPhone USB
Dalje HDMI JO
Kompozit JO
Komponent JO
Scart JO
Hyrje Audio Stereo RCA AUX
Hyrje Audio Optikale PO
Radio FM / RDS JO
Amplifikatori i zerit No
Internet JO
Memorje e integruar JO
Konfigurimi i bokseve 1 satelit + woofer
Fuqia e bokseve 100 Watt
Garancia normale 12
Ean Code 4548736041431
Garanci Shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni