Sale SOUNDBAR SONY HTRT4

SOUNDBAR SONY HTRT4

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 59.990 Lekë

Çmimi special 39.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

SOUNDBAR SONY HTRT4
Marka Sony

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

HDMI ARC

HDMI ARC (Audio Return Channel) ju lejon të lidheni me televizorin tuaj me një kabllo të vetme.

Portë USB

Ngarkoni dhe merrni skedarë muzikorë nga pajisje të shumta nëpërmjet portës USB.

Porta optike

Gëzoni tinguj të kualitetit të lartë në filma etj. kur lidheni nëpërmjet portës optike, për televizorët që nuk përputhen me HDMI ARC.


Fuqi e lartë

Sillni në shtëpi tinguj autentik që mbushin dhomën. Bokset e pasmë bëjnë të zhyteni më thellë në filmat që pëlqeni me tinguj rrethues, ndërsa fuqia totale prej 600W siguron tinguj dinamik si në kinema.

Tinguj rrethues realistik

Ky soundbar me 3 kanale, subwoofer dhe altoparlant të fuqishëm të pasme, krijojnë një tingull autentik të kinemasë, duke ju vendosur në zemër të të gjitha filmave tuaj të preferuar.

Luani gjithë muzikën që preferoni

Luani të gjithë muzikën tuaj të preferuar përmes Bluetooth®. Filloni menjëherë pasi të krijoni një lidhje One-Touch nëpërmjet NFC.

Instalim i shpejtë

Eshtë pothuajse gati për përdorim direkt nga kutia. Thjesht lidhni altoparlantët sipas portave me ngjyra. Të gjithë kabllot tuaj futen në subwoofer, kështu që ju mund t'i mbani gjërat e pastra dhe të rregullta.

Altoparlantët e pasme të Tall-boy

Zhytuni në tinguj kinematikë me cilësi të lartë nga dy njësi me gjerësi prej 65mm, me mbajtëse për në dysheme për një pozicionim perfekt rrethues.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DV0969
Marka SONY
Numri i kanaleve 5.1
Fuqia totale (Watt) 600
Luan 3D JO
Blu-Ray JO
AVCHD No
DivX / XviD / WMV / JPEG No
MP3 / WMA No
MKV No
Rritje rezolucioni 1080p JO
Rrethim virtual i zerit PO
Dolby Digital Pro Logic II / IIx / EX Dolby Digital
DTS / DTS-HD / DTS 96/24 / DTS Neo 6 DTS
Komandim me HDMI PO
Wireless NFC / Bluetooth
Fole iPod / iPhone PO
Dalje HDMI PO
Kompozit JO
Komponent JO
Scart JO
Hyrje Audio Stereo RCA JO
Hyrje Audio Optikale PO
Radio FM / RDS JO
Amplifikatori i zerit No
Internet JO
Memorje e integruar JO
Konfigurimi i bokseve 3 satelite + woofer
Fuqia e bokseve No
Garancia normale 24
Ean Code 4548736041684
Garanci Shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni