Sale SOUNDBAR SONY HTSF150

SOUNDBAR SONY HTSF150

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 16.990 Lekë

Çmimi special 12.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

SOUNDBAR SONY HTSF150
Marka Sony

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Teknologjia S-Force PRO

Teknologjia S-Force PRO SURROUND SOUND, siguron tinguj kinematik me cilësi të lartë në dhomën tuaj. Shihni emisionin tuaj të preferuar televiziv dhe shijoni tinguj fantastik.

Dizajn i hollë

Dizajni i hollë dhe qoshet e rrumbullakëta bëjnë që ky soundbar të duket i shkëlqyeshem kur vendoset para televizorit tuaj.

Lidhja me televizorin

Ky soundbar Sony ka një lidhje Bluetooth e cila ju lejon të lidheni me valë në televizorët e përputhshem, duke mos pasur nevojë për një kabllo për lidhje nga televizori juaj.

Nëse ende e pëlqeni përdorimin e një lidhje HDMI, porta HDMI e pajtueshme me ARC do të thotë që do të nevojitet vetëm një kabllo mes televizorit dhe soundbar.

Lidhja me telefonin

Ky soundbar ju lejon të lidhni telefonin tuaj me Bluetooth, kështu që ju mund të transmetoni këngë nga telefoni juaj në soundbar.

Luani muzikën tuaj me USB

Veç lidhjeve dixhitale optike dhe HDMI, soundbar është gjithashtu i pajisur me një portë të dobishme USB. Lidhni pajisjen tuaj muzikore me USB dhe shijoni tinguj të fuqishëm.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DV0978
Marka SONY
Numri i kanaleve 2
Fuqia totale (Watt) 120
Luan 3D JO
Blu-Ray JO
AVCHD No
DivX / XviD / WMV / JPEG JO
MP3 / WMA PO
MKV No
Rritje rezolucioni 1080p JO
Rrethim virtual i zerit Virtual Surround
Dolby Digital Pro Logic II / IIx / EX Dolby Digital
DTS / DTS-HD / DTS 96/24 / DTS Neo 6 No
Komandim me HDMI PO
Wireless BlueTooth
Fole iPod / iPhone USB
Dalje HDMI PO
Kompozit JO
Komponent JO
Scart JO
Hyrje Audio Stereo RCA JO
Hyrje Audio Optikale PO
Radio FM / RDS No
Amplifikatori i zerit S-Master Dixhital
Internet JO
Memorje e integruar JO
Konfigurimi i bokseve 1 boks
Fuqia e bokseve No
Garancia normale 12
Ean Code 7900000186076
Garanci Shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni