SOUNDBAR SONY HTXF9000

Garancia: 12 muaj
59.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

SOUNDBAR SONY HTXF9000
Marka Sony

Anëtarësohu

599 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

I përkryer për një atmosferë kinematografike

Ky soundbar me 2.1 kanale Dolby Atmos® 2.1 / DTS: X me Vertical Sound Engine është plotësuesi i përsosur për cilësinë legjendare të figurës të televizorit Sony BRAVIA pasi ka një dizajn që përputhet me televizorin.

Dëgjoni zërin nga të gjitha drejtimet

Vertical Surround Engine, teknologjia më e fundit ju lejon të shijoni Dolby Atmos nga një njësi e vetme. Pavarësisht nga lloji i dhomës ku jeni, dy bokset e përparmë riprodhojnë audio "vertikale", duke krijuar një tingull virtual rrethues që duket se vjen nga kudo rreth jush.

Çdo gjë e përmirësuar afër 7.1.2ch

Tani ju mund të shijoni gjithçka që shikoni në maksimumin 7.1.2ch. Përpunimi i avancuar i sinjalit dixhital konverton çdo audio duke krijuar një ambient rrethues me tinguj, me vetëm një shtypje në telekomandën tuaj.

Modaliteti i kinemasë

Ndjeni dhe dëgjoni aksionin rreth jush, pasi zëri udhëton prapa jush dhe ju zhyt në një ambient kinematik.

Modaliteti i muzikës

Dëgjoni të gjithë gjallërinë e muzikës tuaj të preferuar me detaje të bukura.

Modaliteti i lojërave

Shijoni aksionin e lojërave rreth jush. Ndjenja e lëvizjes dhe të largësisë së objekteve riprodhohet për një eksperiencë më intensive dhe dialogu është optimizuar për qartësi.

Modaliteti i lajmeve

Dëgjoni të gjitha informacionet e rëndësishme në edicionet e lajmeve dhe programet televizive, pasi detajet e zërit shfaqen në krye të tingujve dhe efekteve të sfondit.

Modaliteti i sportit

Shijoni sportin sikur të ishit në stadium. Zhurma e tifozëve në stadium është e rregulluar mirë kështu që ju mund të ndjeni entusiazmin pa humbur atë që komentuesit kanë për të thënë.

Kombinimi perfekt

Studioja e dizajnit krijoi HT-XF9000 dhe televizorët BRAVIA XF90 për të plotësuar njëri-tjetrin në mënyrë perfekte, prandaj ky soundbar duket kaq mirë përpara televizorit tuaj.

Transmetoni audio nëpërmjet Bluetooth

Transmetoni audio në soundbar pa pasur nevojë për kabllo nëpërmjet Bluetooth. Ju mund të dërgoni informacione audio dhe kontrolli nga televizori duke përdorur vetëm një kabllo HDMI ARC.

Lidheni me pajisjet e tjera

Lidhuni nëpërmjet USB për të dëgjuar albumet tuaja të preferuara ose transmetojini ato me teknologjinë Bluetooth® nga smartphone-i juaj.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DV0982
Marka SONY
Numri i kanaleve 2.1
Fuqia totale (Watt) 300
Luan 3D JO
Blu-Ray JO
AVCHD No
DivX / XviD / WMV / JPEG JO
MP3 / WMA No
MKV No
Rritje rezolucioni 1080p JO
Rrethim virtual i zerit PO
Dolby Digital Pro Logic II / IIx / EX Dolby Atoms
DTS / DTS-HD / DTS 96/24 / DTS Neo 6 DTS X
Komandim me HDMI Me pult
Wireless PO
Fole iPod / iPhone USB
Dalje HDMI PO
Kompozit JO
Komponent JO
Scart JO
Hyrje Audio Stereo RCA JO
Hyrje Audio Optikale JO
Radio FM / RDS JO
Amplifikatori i zerit No
Internet JO
Memorje e integruar JO
Konfigurimi i bokseve 1 satelit + woofer
Fuqia e bokseve 2x 100W + 200W
Garancia normale 12
Ean Code 7900000187677
Garanci Shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni