Sale JBL BOOST TV

JBL BOOST TV

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 26.990 Lekë

Çmimi special 21.997 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

JBL BOOST TV
Marka Jbl

Detaje


Audio dixhitale me Dolby Digital

Lidheni me televizorin tuaj HD duke përdorur një kabllo dhe përjetoni filmat ashtu siç duhet falë teknologjisë Dolby Digital.

Transmetimi i audios përmes Bluetooth

Mund të lidhni deri në tre smartphone ose tableta me JBL Boost TV dhe të luani këngët tuaja të preferuara me tinguj që përcillen në të gjithë dhomën.

Telekomanda e kontrollit

Edhe pse ky produkt vjen me një telekomandë kontrolli, për më shumë lehtësi ju mund ta kontrolloni atë dhe me anë të telekomandës së televizorit.

Audio fantastike

Përjetoni tinguj kinematik nga kjo pajisje jashtëzakonisht kompakte falë basit të dyfishtë.

JBL SoundShift™

Pajisja punon me televizorët dhe pajisjet mobile njëkohësisht duke ju lejuar të kaloni automatikisht transmetimin nga televizori në telefon ose tablet.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DV0921
Marka No
Numri i kanaleve 2.1
Fuqia totale (Watt) 30
Luan 3D JO
Blu-Ray Jo
AVCHD Jo
DivX / XviD / WMV / JPEG JO
MP3 / WMA JO
MKV JO
Rritje rezolucioni 1080p JO
Rrethim virtual i zerit JBL Soundshift Surround
Dolby Digital Pro Logic II / IIx / EX PO
DTS / DTS-HD / DTS 96/24 / DTS Neo 6 No
Komandim me HDMI JO
Wireless PO
Fole iPod / iPhone JO
Dalje HDMI JO
Kompozit JO
Komponent JO
Scart JO
Hyrje Audio Stereo RCA JO
Hyrje Audio Optikale PO
Radio FM / RDS JO
Amplifikatori i zerit No
Internet No
Memorje e integruar JO
Konfigurimi i bokseve 1 boks
Fuqia e bokseve 30 W
Garancia normale 12
Ean Code 6925281907937
Garanci Shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni