SOUNDBAR PHILIPS HTL3160/12

Garancia: 24 muaj
26.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

SOUNDBAR PHILIPS HTL3160/12
Marka Philips

Anëtarësohu

269 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

I dizenjuar për t'u përshtatur poshtë televizorit tuaj

Nje boks qëndror për qartësi superiore të zërit

Një altoparlant në qendër që i dedikohet sidomos frekuencave të zërit për të ofruar përmirësim të pozicionimit dhe qartësisë së zërit, duke ju zhytur në brëndësi të filmave.

Tingull virtual për një atmosferë reale si në kinema

Philips Virtual Surround Sound prodhon tinguj të pasur dhe të qartë. Çdo burim stereo shndërrohet në një tingull me cilësi të lartë kështu që nuk ka nevojë të blini altoparlantë shtesë.

Dolby Digital dhe Pro Logic II për një tingull rrethues

Dekoderi i integruar Dolby Digital eliminon nevojën për një dekoder të jashtëm duke përpunuar të gjashtë kanalet e informacionit audio për të siguruar një eksperiencë rrethuese tingujsh dhe një ambjent dinamik. Dolby Pro Logic II ofron pesë kanale nga çdo burim stereo për një tingull rrethues.

Lidhje me Bluetooth

Bluetooth është teknologjia e komunikimit me valë të shkurtra që është e qëndrueshme dhe me efikaset të energjisë. Teknologjia lejon lidhjen e lehtë pa kabllo me pajisje të tjera Bluetooth, kështu që mund të luani muzikën tuaj të preferuar nga çdo smartphone, tabletë ose laptop, duke përfshirë iPod ose iPhone nga altoparlanti me Bluetooth.

EasyLink për të kontrolluar të gjitha pajisjet HDMI CEC me një telekomandë të vetme

EasyLink ju lejon të kontrolloni pajisje të shumta si DVD, Blu-ray, altoparlantin e zërit televizorin etj., vetëm me një telekomandë. Ai përdor HDMI CEC për të ndarë funksionalitetin midis pajisjeve nëpërmjet kabllos HDMI. Me një prekje të një butoni, mund të përdorni të gjitha pajisjet e lidhura me HDMI CEC në të njëjtën kohë.

Panel me prekje

Kontrollet intuitive të panelit me prekje ju lejojnë të kontrolloni volumin si dhe opsionet e tjera të riprodhimit thjesht duke shtypur butonat touch në panelin e përparmë.

Shijoni muzikë MP3 nga pajisjet USB

Thjesht futni USB në portën të altoparlantit Philips Soundbar. Muzika juaj dixhitale do të luhet direkt nga pajisja. Tani mund të ndani momentet tuaja të preferuara me familjen dhe miqtë.

Audio-in për të shijuar muzikën nga iPod / iPhone / MP3 player

Audio-in ju lejon të luani lehtësisht muzikën tuaj direkt nga iPod / iPhone / iPad, MP3 player-in ose laptopin tuaj nëpërmjet një lidhjeje të thjeshtë me sistemin tuaj Home Cinema Philips. Thjesht lidhni pajisjen tuaj audio me portën Audio-in për të shijuar tinguj me cilësi të lartë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DV0930
Marka PHILIPS
Numri i kanaleve 3.1
Fuqia totale (Watt) 200
Luan 3D JO
Blu-Ray JO
AVCHD JO
DivX / XviD / WMV / JPEG JO
MP3 / WMA JO
MKV JO
Rritje rezolucioni 1080p JO
Rrethim virtual i zerit Dolby Digital
Dolby Digital Pro Logic II / IIx / EX PO
DTS / DTS-HD / DTS 96/24 / DTS Neo 6 PO
Komandim me HDMI JO
Wireless JO
Fole iPod / iPhone JO
Dalje HDMI PO
Kompozit JO
Komponent JO
Scart JO
Hyrje Audio Stereo RCA PO
Hyrje Audio Optikale PO
Radio FM / RDS JO
Amplifikatori i zerit JO
Internet JO
Memorje e integruar JO
Konfigurimi i bokseve JO
Fuqia e bokseve 32 W x 3
Garancia normale 24
Ean Code 4895185610337
Garanci Shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni