Sale SOUNDBAR SAMSUNG HW-M4500/EN

SOUNDBAR SAMSUNG HW-M4500/EN

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 49.990 Lekë

Çmimi special 29.997 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

SOUNDBAR SAMSUNG HW-M4500/EN
Marka Samsung

Detaje

Kombinim i përkryer me televizorin tuaj të harkuar

Tingull mahnitës me dizajn të bukur dhe të harkuar. Soundbar-i përputhet në mënyrë të përkryer me televizorin tuaj të harkuar Samsung duke ofruar pamje tërheqëse dhe audio mbresëlënëse.

Bas i fuqishëm

Mos lejoni që kabllot të pengojnë basin tuaj. Vendoseni nënvuferin me valë kudo në hapësirën tuaj dhe rrethojeni veten me bas më të pasur dhe më të thellë.

Lidhje pa kabllo me televizorin

Lidheni Soundbar me televizorin Samsung me lehtësi dhe pa ngatërrime kabllosh përmes Bluetooth. Ju do të jeni në gjendje të dëgjoni të gjitha materialet tuaja në çast me tingull më të qartë dhe më të fuqishëm.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DV0965
Marka SAMSUNG
Numri i kanaleve 2.1
Fuqia totale (Watt) 260
Luan 3D JO
Blu-Ray JO
AVCHD No
DivX / XviD / WMV / JPEG JO
MP3 / WMA PO
MKV No
Rritje rezolucioni 1080p JO
Rrethim virtual i zerit PO
Dolby Digital Pro Logic II / IIx / EX Dolby Digital
DTS / DTS-HD / DTS 96/24 / DTS Neo 6 DTS
Komandim me HDMI PO
Wireless BlueTooth
Fole iPod / iPhone No
Dalje HDMI PO
Kompozit JO
Komponent JO
Scart JO
Hyrje Audio Stereo RCA JO
Hyrje Audio Optikale PO
Radio FM / RDS No
Amplifikatori i zerit Crystal Amplifier
Internet JO
Memorje e integruar JO
Konfigurimi i bokseve 1 satelit + woofer
Fuqia e bokseve No
Garancia normale 24
Ean Code 8806088679938
Garanci Shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni