Sale SOUNDBAR SONY HTCT180

SOUNDBAR SONY HTCT180

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 29.990 Lekë

Çmimi special 16.997 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

SOUNDBAR SONY HTCT180
Marka Sony

Detaje

Tinguj rrethues

Ky soundbar 2.1ch me output të fuqishëm 100W ju jep filmave tuaj tinguj kinematik me përafrimin me realitetin që meritojnë.

Transmetim wireless

Luani muzikë pa kabllo nga telefonat smart ose tabletat duke përdorur NFC One-touch dhe duke dëgjuar përmes lidhjes me Bluetooth®.

Riprodhimi i optimizuar i tingujve

Kombinimi i teknologjive të Sony, ClearAudio + optimizon audio-n në mënyrë që të dëgjoni muzikën, dialogun dhe efektet zanore me qartësi më të madhe.


Tinguj të qartë dhe dinamik

Përjetoni tingullin e qartë dhe dinamik në filmat dhe muzikën tuaj me një subwoofer wireless dhe kanalin virtual rrethues 2.1ch. Ky soundbar është dizenjuar që të përputhet me televizorin tuaj dhe të jetë i thjeshtë për t’u instaluar, kështu që do të keni mundësi që të përjetoni të relaksuar filmat dhe koncertet.

Një eksperiencë mahnitëse kinematike

Altoparlanti i kombinuar me një subwoofer krijon hapësirë virtuale që mbush dhomën me tinguj dhe sjell argëtim në jetën tuaj.

Vendoset nën ekranin e televizorit

Vetëm 5.2 cm i gjatë me një dizajn të hollë që vendoset lehtësisht nën çdo televizor me ekran të madh mbi 32", ky soundbar ju jep gjithmonë një pamje të plotë të ekranit. Me opsionet e shumta të montimit dhe dizajnin elegant, ky soundbar mund të vendoset ose në një raft ose të montohet në murë.

Liria pa kabllo

Në këmbë ose shtrire, subwoofer-i pa kabllo lëshon bas të pasur, të fortë dhe mund të vendoset kudo.

Luani gjithë muzikën që preferoni

Luani të gjithë muzikën tuaj të preferuar përmes Bluetooth®. Filloni menjëherë pasi të krijoni një lidhje One-Touch nëpërmjet NFC.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DV0887
Marka No
Numri i kanaleve 2.1
Fuqia totale (Watt) 100
Luan 3D JO
Blu-Ray JO
AVCHD No
DivX / XviD / WMV / JPEG No
MP3 / WMA No
MKV No
Rritje rezolucioni 1080p No
Rrethim virtual i zerit Virtual Surround
Dolby Digital Pro Logic II / IIx / EX PO
DTS / DTS-HD / DTS 96/24 / DTS Neo 6 No
Komandim me HDMI JO
Wireless JO
Fole iPod / iPhone JO
Dalje HDMI JO
Kompozit JO
Komponent JO
Scart JO
Hyrje Audio Stereo RCA JO
Hyrje Audio Optikale PO
Radio FM / RDS No
Amplifikatori i zerit Dixhital
Internet JO
Memorje e integruar JO
Konfigurimi i bokseve No
Fuqia e bokseve No
Garancia normale 12
Ean Code 7900000124306
Garanci Shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni