Sale SOUNDBAR SONY HTCT290

SOUNDBAR SONY HTCT290

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 34.990 Lekë

Çmimi special 18.997 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

SOUNDBAR SONY HTCT290
Marka Sony

Detaje

HDMI ARC

HDMI ARC (Audio Return Channel) ju lejon të lidheni me televizorin tuaj me një kabllo të vetme.

Portë USB

Ngarkoni dhe merrni skedarë muzikorë nga pajisje të shumta nëpërmjet portës USB.

Porta optike

Gëzoni tinguj të kualitetit të lartë në filma etj. kur lidheni nëpërmjet portës optike, për televizorët që nuk përputhen me HDMI ARC.


Sillni kinemanë në shtëpinë tuaj

Vendosuni në qendër të universit tuaj të argëtimit me këtë sistem audio 2.1 kanalësh. Me një output të fuqishëm 300 W, një soundbar të hollë dhe një altoparlant të gjithanshëm me dy drejtime, mund të përjetoni tingujt kinematik që përhapen rreth jush.

Rrethoni veten me tinguj

Teknologjia virtuale S-Force Front Surround ju vendos në zemër të filmave duke nxjerrë në pah tingujt rrethues kinematik.

Transmetoni nëpërmjet Bluetooth®

Transmetoni të gjithë muzikën tuaj të preferuar nga telefoni juaj smart me teknologjinë Bluetooth®.

Altoparlant wireless

Merrni impaktin maksimal nga çdo bas me altoparlantin wireless. Ka një dizajn me dy drejtime dhe mund ta vendosni pranë televizorit ose në mbajtëse, për integrimin e përsosur të kinemasë në shtëpinë tuaj.

Vendoset në këmbë ose shtrirë

Ju mund të vendosni në këmbë ose shtrirë altoparlantin wireless për të përfituar sa më shumë hapësirë ne shtëpi.

Instalim që ju përshtatet

Korniza e hollë kombinohet në menyrë perfekte me pjesën tjetër të instalimit tuaj Home Theater. E përsosur për vendosje në murë ose në mbajtësen e televizorit. Dizajni i hollë nuk do t'ju pengojë gjatë shikimit, kështu që ju gjithmonë do të shihni figurën e plotë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DV0956
Marka SONY
Numri i kanaleve 2.1
Fuqia totale (Watt) 300
Luan 3D JO
Blu-Ray JO
AVCHD JO
DivX / XviD / WMV / JPEG JO
MP3 / WMA JO
MKV JO
Rritje rezolucioni 1080p JO
Rrethim virtual i zerit S-Force PRO
Dolby Digital Pro Logic II / IIx / EX No
DTS / DTS-HD / DTS 96/24 / DTS Neo 6 No
Komandim me HDMI PO
Wireless PO
Fole iPod / iPhone JO
Dalje HDMI PO
Kompozit JO
Komponent JO
Scart JO
Hyrje Audio Stereo RCA JO
Hyrje Audio Optikale PO
Radio FM / RDS JO
Amplifikatori i zerit Jo
Internet JO
Memorje e integruar JO
Konfigurimi i bokseve 1 satelit + woofer
Fuqia e bokseve 300 W
Garancia normale 12
Ean Code 4587736041622
Garanci Shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni