SOUNDBAR SONY HTCT390

Garancia: 12 muaj
39.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

SOUNDBAR SONY HTCT390
Marka Sony

Detaje

Tinguj të fuqishëm

Vendosuni në qendër të universit tuaj të argëtimit me këtë sistem audio 2.1 kanalësh. Me një output të fuqishëm 300 W dhe një subwoofer që shton thellësi basi, mund të përjetoni tinguj kinematik që përhapen rreth jush.

Rrethoni veten me tinguj

S-Force Front Surround teknologjia virtuale ju vendos në zemër të filmave duke nxjerrë në pah tingujt rrethues kinematik.

Instalim që përshtatet

Korniza e hollë kombinohet në menyrë perfekte me pjesën tjetër të instalimit tuaj Home Theater. I përsosur për vendosje në murë ose në mbajtësen e televizorit. Dizajni i hollë nuk do t'ju pengojë gjatë shikimit, kështu që ju gjithmonë do të shihni figurën e plotë

Opsionet e lidhjes

• HDMI ARC (Audio Return Channel) ju lejon të lidheni me televizorin tuaj me një kabllo të vetme.

• Ngarkoni dhe merrni skedarë muzikorë nga pajisje të shumta nëpërmjet portës USB.

• Gëzoni tinguj të kualitetit të lartë në filma etj. kur lidheni nëpërmjet portës optike, për televizorët që nuk përputhen me HDMI ARC.

NFC dhe Bluetooth®

Luani të gjithë muzikën tuaj të preferuar përmes Bluetooth®. Filloni menjëherë pasi të krijoni një lidhje One-Touch nëpërmjet NFC.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DV0929
Marka No
Numri i kanaleve 2.1
Fuqia totale (Watt) 300
Luan 3D JO
Blu-Ray JO
AVCHD JO
DivX / XviD / WMV / JPEG JO
MP3 / WMA JO
MKV JO
Rritje rezolucioni 1080p JO
Rrethim virtual i zerit Dolby Digital
Dolby Digital Pro Logic II / IIx / EX PO
DTS / DTS-HD / DTS 96/24 / DTS Neo 6 No
Komandim me HDMI JO
Wireless PO
Fole iPod / iPhone JO
Dalje HDMI PO
Kompozit JO
Komponent JO
Scart JO
Hyrje Audio Stereo RCA No
Hyrje Audio Optikale PO
Radio FM / RDS No
Amplifikatori i zerit Dixhital
Internet No
Memorje e integruar JO
Konfigurimi i bokseve 1 satelit + woofer
Fuqia e bokseve 300 W
Garancia normale 12
Ean Code 4548736017429
Garanci Shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni