Sale SOUNDBAR SONY HTCT80

SOUNDBAR SONY HTCT80

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 19.990 Lekë

Çmimi special 12.997 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

SOUNDBAR SONY HTCT80
Marka Sony

Detaje

Një eksperiencë kinematike mahnitëse

Teknologjia e tingullit rrethues virtual emulon fusha tingujsh tre-dimensional në mënyrë që të mund të shijoni audio të pasur dhe të qartë në një zonë të gjerë dëgjimi.

Besnikëri muzikore

Duke rivendosur dhe optimizuar sinjalet audio, amplifikatori dixhital S-Master përforcon dhe pasuron dialogun, muzikën dhe tingullin e ambientit nga çdo burim.

Riprodhimi i optimizuar

Kombinimi i teknologjive audio të Sony, ClearAudio+ optimizon audion në mënyrë që të dëgjoni qartë dialogun, muzikën dhe efektet zanore.

Subwoofer dinamik

Në këmbë ose shtrirë, një subwoofer me kabllo lëshon bas të pasur dhe të fortë.

Dizajn elegant për çdo dhomë

Vetem 5.1 cm i gjatë me një dizajn të hollë që vendoset lehtësisht nën çdo televizor me ekran të madh mbi 32"(81.3cm), ky soundbar ju jep gjithmonë një pamje të plotë të ekranit . Me opsionet e shumta të montimit dhe dizajnin elegant, HT-CT80 mund të vendoset ose në një raft ose të montohet në murë.

NFC

Thjesht prekni smartphone-in ose tabletën me NFC në soundbar për të bërë një lidhje të menjëhershme. Nuk keni NFC? Nuk ka problem - thjesht dëgjoni muzikë duke u lidhur manualisht me Bluetooth.

Lidhshmëria

Mund ta lidhni lehtë me televizorin, DVD ose diskun Blu-ray. Gjithashtu mund ta lidhni me një marrës AV për një audio dixhitale të shkëlqyeshme me shumë kanale duke përdorur një kabllo analoge ose mund të luani muzikën tuaj të preferuar nga një USB.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DV0894
Marka No
Numri i kanaleve 2.1
Fuqia totale (Watt) 80
Luan 3D No
Blu-Ray No
AVCHD No
DivX / XviD / WMV / JPEG No
MP3 / WMA PO
MKV No
Rritje rezolucioni 1080p No
Rrethim virtual i zerit Virtual Surround
Dolby Digital Pro Logic II / IIx / EX PO
DTS / DTS-HD / DTS 96/24 / DTS Neo 6 + / + / - / -
Komandim me HDMI No
Wireless JO
Fole iPod / iPhone No
Dalje HDMI No
Kompozit No
Komponent No
Scart No
Hyrje Audio Stereo RCA No
Hyrje Audio Optikale PO
Radio FM / RDS JO
Amplifikatori i zerit Dixhital
Internet JO
Memorje e integruar JO
Konfigurimi i bokseve JO
Fuqia e bokseve No
Garancia normale 12
Ean Code 4905524994964
Garanci Shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni