Sale SOUNDBAR SONY HTMT301

SOUNDBAR SONY HTMT301

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 32.990 Lekë

Çmimi special 19.997 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

SOUNDBAR SONY HTMT301
Marka Sony

Detaje

Tingull i shkëlqyer, dizajn harmonik

Përjetoni tingullin e kinemasë në një dizajn kompakt. Me teknologjinë S-Force PRO Front Surround, subwoofer-i pa kabllo krijon tinguj që mbushin dhomën tuaj të ndenjes.

Tingull virtual rrethues

Dizajni kompakt ofron një tingull virtual rrethues në harmoni të përsosur me dhomën tuaj.

E përshtatshme me orenditë shtëpiake

Ky soundbar është dizenjuar për t’u kombinuar në mënyrë harmonike me ambientin tuaj në sajë të skajeve të zbukuruara dhe ngjyrës së tyre neutrale.

Lehtësi në instalim

Falë dy opsioneve të instalimit, subwoofer-i përshtatet horizontalisht dhe vertikalisht në çdo vend ose thjesht mund të vendoset nën divan. Në "Modalitetin Sofa", frekuencat e basit janë optimizuar dhe humbjet e tingujve kompensohen nga tapiceria e divanit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DV0959
Marka SONY
Numri i kanaleve 2.1
Fuqia totale (Watt) 100
Luan 3D JO
Blu-Ray JO
AVCHD No
DivX / XviD / WMV / JPEG JO
MP3 / WMA No
MKV No
Rritje rezolucioni 1080p No
Rrethim virtual i zerit S-Force PRO
Dolby Digital Pro Logic II / IIx / EX Dolby Digital
DTS / DTS-HD / DTS 96/24 / DTS Neo 6 No
Komandim me HDMI JO
Wireless Wi-Fi Subwoofer
Fole iPod / iPhone USB
Dalje HDMI JO
Kompozit JO
Komponent JO
Scart JO
Hyrje Audio Stereo RCA AUX
Hyrje Audio Optikale PO
Radio FM / RDS JO
Amplifikatori i zerit No
Internet JO
Memorje e integruar JO
Konfigurimi i bokseve 1 satelit + woofer
Fuqia e bokseve 100 Watt
Garancia normale 12
Ean Code 4548736041462
Garanci Shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni