Sale SOUNDBAR SONY HTS350

SOUNDBAR SONY HTS350

Garancia: muaj

Cmimi i rregullt: 34.990 Lekë

Çmimi special 28.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

SOUNDBAR SONY HTS350
Marka Sony

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

HDMI ARC

HDMI ARC (Audio Return Channel) ju lejon të lidheni me televizorin tuaj me një kabllo të vetme.

Transmetim wireless

Luani muzikë pa kabllo nga telefonat smart ose tabletat duke përdorur NFC One-touch dhe duke dëgjuar përmes lidhjes me Bluetooth®.


Tinguj të fuqishëm

Vendosuni në qendër të universit tuaj të argëtimit me këtë sistem audio 2.1 kanalësh. Me një output të fuqishëm 320 W mund të përjetoni tingujt kinematik që përhapen rreth jush.

Dëgjoni zërin që vjen nga të gjitha anët

Teknologjia S-Force Pro Front Surround Sound, siguron tinguj kinematik me cilësi të lartë në dhomën tuaj. Shihni shfaqjen tuaj të preferuar televizive dhe shijoni tinguj fantastik.

Liria pa kabllo

Subwoofer-i pa kabllo lëshon bas të pasur, të fortë dhe mund të vendoset kudo.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DV1002
Marka N/A
Nr. i bokseve N/A
Fuqia maksimale N/A
N. i kanaleve N/A
Tipi i audios N/A
Usb N/A
Hdmi N/A
Bluetooth N/A
Lidhja me Subwoofer N/A
Funksione shtese N/A
Dalje Optical N/A
Garancia N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni