JBL GO2 BLACK

Garancia: 12 muaj
4.790 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

JBL GO2 BLACK
Marka Jbl

Detaje


Transmetimi i audios përmes Bluetooth

Dëgjoni audio të cilësisë së lartë nga smartphone-i ose tableti juaj nëpërmjet lidhjes Bluetooth.

Bateri e rikarikueshme

Bateria e rikarikueshme Li-ion ju ofron deri në 5 orë muzikë pa ndërprerje.

Rezistent ndaj ujit

Shtresa rezistente ndaj ujit IPX7 e bën JBL GO 2 perfekt për të dëgjuar muzikë në breg të detit, pranë pishinës dhe pse jo brënda saj.

Telefonata të qarta

Shijoni telefonatat të qarta falë altoparlantit që izolon zhurmat.

Portë Audio

Nëse pajisja nga e cila do të transmetoni muzikë nuk ka Bluetooth, ju mund të lidhni kabllon e audios në portën e integruar të JBL GO2.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BX0862
Marka JBL
Numri i bokseve 1 ( me Bluetooth )
Fuqia No
Ngjyra E zeze
Garancia normale 12
Ean Code 6925281932007

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni