PORTABLE SPEAKER PHILIPS BT690

Garancia: 24 muaj
11.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

PORTABLE SPEAKER PHILIPS BT690
Marka Philips

Detaje

 

Parandalimi i humbjes së sinjalit për tinguj të qartë dhe pa shtrembërime

Parandalimi i humbjes së sinjalit ju lejon të luani muzikë me më shumë volum dhe cilësi të lartë, edhe kur bateria është e ulët. Ai suporton një gamë të sinjaleve hyrës, nga 300mV në 1000mV dhe mban altoparlantët tuaj të sigurt nga dëmtimet. Ky funksion i integruar monitoron sinjalin muzikor ndërsa kalon përmes amplifikatorit dhe mban nivelet kulminante brenda rrezes së amplifikatorit, duke parandaluar shtrembërimin e audios dhe pa ndikuar në volumin e saj.

Dëgjoni muzikë me lidhje wireless nëpërmjet Bluetooth

Teknologjia Bluetooth lejon lidhje të lehtë pa kabllo me iPod / iPhone / iPad ose pajisje të tjera Bluetooth, të tilla si smartphone, tableta apo laptop. Kështu që mund ta shijoni lehtësisht muzikën tuaj të preferuar, videot ose lojërat në këtë altoparlant fantastik.

Lidhja e fuqishme Bluetooth deri në 30 metra

Lëvizni lirisht me smartphone-in tuaj, pa u shqetësuar për humbjen e muzikës. Altoparlantët EverPlay ofrojnë lidhje të qëndrueshme me Bluetooth deri në 30 metra. Janë të pajisur me një antenë ndjeshmërie dhe një filtër të frekuencave për të minimizuar interferencat.

Karikim i shpejtë

Normalisht, karikimi i këtyre pajisjeve kërkon shumë kohë. EverPlay ofron një mundësi të karikimit të shpejtë që ju ofron tre herë më shumë shpejtësi në krahasim me modelet e zakonshme.

Treguesi i nivelit të karikimit

Më në fund ekziston një altoparlant Bluetooth i cili tregon në mënyrë të qartë dhe të thjeshtë nivelin e baterisë së mbetur thjesht duke shtypur butonin e energjisë.

Strukturë e fortë

EverPlay është super i fortë pasi është i mbrojtur nga goditjet, pluhuri dhe është i papërshkrueshëm nga uji. Pluhuri nuk mund të ndërhyjë në funksionimin e tij. Përveç kësaj, mund ta zhysni atë në ujë deri në 1 metër thellësi për 30 minuta.

Materiali DuraFit

Materiali DuraFit që mbulon altoparlantin siguron përfitime funksionale dhe estetike. Ky material nuk rrëshket, është rezistent dhe nuk gërvishtet lehtë duke ofruar një mbrojtje shtesë.

Tinguj të fuqishëm nga altoparlantët neodymium

Altoparlanti EverPlay nuk bën kompromise me cilësinë e zërit. Falë kontrollorit të tij neodymium, EverPlay ofron tinguj të qartë, të natyrshëm dhe të fuqishëm me bas thellë dhe të fortë. I përsosur për çdo lloj muzike, pavarësisht se ku po e dëgjoni në ambiente të brendshme ose të jashtme.

Mikrofoni i integruar për telefonata pa duar dhe portë hyrëse për lidhje

Me mikrofonin e tij të integruar, ky altoparlant shërben edhe për telefonata. Kur vjen një telefonatë, muzika vihet në pauzë dhe mund të flisni me anë të mikrofonit. Kryeni thirrje drejt një mjedisi zyre apo një mjedisi më të zhurmshem dhe në të dyja rastet cilësia do jetë perfekte.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BX0833
Marka PHILIPS
Numri i bokseve 1 ( me Bluetooth )
Fuqia 10 W
Ngjyra Roze
Garancia normale 24
Ean Code 4895185628677

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni