PORTABLE SPEAKER PHILIPS SB300

Garancia: 24 muaj
6.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

PORTABLE SPEAKER PHILIPS SB300
Marka Philips

Detaje

 

Tinguj shpërthyes

Me altoparlantin e tij me rreze të plotë 1,5" dhe dy radiatorë anash altoparlantit për rritjen dhe zgjerimin e basit, ShoqBox SB300 ju ofron tinguj shpërthyes.

Drita pulsuese me ritmin

Ngjyra të shumëfishta që pulsojnë me ritmin, duke e sjellë muzikën tuaj në jetë dhe duke shtuar një dimension tjetër në festën tuaj. Ose nëse preferoni vallëzim në errësirë, thjesht fikni butonin përkatës.

Dizajn i qëndrueshëm, rezistent ndaj goditjeve, ujit dhe pluhurit

Ndërtuar për të qënë i qëndrueshëm edhe në aventura të vështira.Merreni në rrugë ose në shkretëtirë. Përmbushja e standardeve strikte të IPX7 për rezistencën ndaj ujit mundëson ta merrni edhe nën ujë, deri në 1 metër thellësi për 30 minuta. Gjithashtu nëse ju bie nga dora në tokë mos u shqetësoni sepse është rezistent ndaj goditjeve.

Tingull i fuqishëm nga altoparlanti kryesor

Kjo pajisje ka të integruar altoparlant të fuqishëm me rreze 1,5" që krijon një tingull të pabesueshëm për madhësinë e tij, kështu që ju mund të shijoni tinguj mahnitës në një dizajn kompakt.

Bateria e rikarikueshme e integruar

Luani muzikë me zë të lartë në çdo kohë, kudo. Bateria e karikueshme ju lejon të shijoni muzikën tuaj personale pa ngatërrimin e kabllove dhe kërkimit të një prize elektrike. Gëzoni muzikë me lirinë e transportueshmërisë.

Muzikë nëpërmjet Bluetooth

Bluetooth është një teknologji e komunikimit me valë të shkurtra që është e fuqishme dhe efikase. Teknologjia lejon lidhje të lehtë pa kabllo me iPod / iPhone / iPad ose pajisje të tjera Bluetooth, të tilla si smartphone, tableta apo laptop, kështu që mund të shijoni lehtësisht muzikën tuaj të preferuar, tingujt nga videot ose lojërat në këtë altoparlant fantastik.

Mikrofoni i integruar për telefonata

Me mikrofonin e tij të integruar, ky altoparlant shërben edhe për telefonata. Kur vjen një telefonatë, muzika vihet në pauzë dhe mund të flisni me anë të mikrofonit. Kryeni thirrje drejt një mjedisi zyre apo një mjedisi më të zhurmshem dhe në të dyja rastet cilësia do jetë perfekte.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BX0837
Marka PHILIPS
Numri i bokseve 1 ( me Bluetooth )
Fuqia 4 W
Ngjyra E zeze
Garancia normale 24
Ean Code 4895185623429

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni