MINI PROJEKTOR ACER C120

Garancia: 12 muaj
37.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

MINI PROJEKTOR ACER C120
Marka Acer

Detaje

I lehtë dhe komod

Duke peshuar vetëm 180 g, projektori C120 është shumë i lehtë për të mbajtur dhe mund të vendoset lehtësisht në çantën tuaj ose në dhomë. Projektori gjithashtu mundëson një nisje të shpejtë pasi mund të filloni ta përdorni në më pak se pesë sekonda nga ndezja e tij. Përmban një llambë LED që zgjat deri në 20,000 orë. Kjo rrit produktivitetin dhe minimizon kostot e ardhshme të zëvendësimit.

Teknologjia LED

Projektorët Acer duke përdorur teknologjinë LED minimizojnë ndikimin në mjedis duke ofruar performancë të lartë. Dritat LED nuk përmbajnë avuj toksike merkuri ose gaz halogjen, duke i bërë ato më të sigurta për mjedisin.

Lidhshmëria USB 3.0

Fuqizoni projektorin nga laptopi juaj duke përdorur kabllon USB, për fleksibilitet në vendin e punës ose në shtëpi. Kablloja USB mbështet dy lidhjet 2.0 dhe 3.0 dhe ju lejon të shfaqni imazhe me cilësi dhe ndriçim të lartë. Projektori C120 ofron lidhjen USB 3.0, e cila transferon të dhëna nga pajisjet e jashtme deri në 10 herë më shpejtë se lidhja USB 2.0. Me funksionin Power Over USB, kablloja USB transferon energjinë elektrike dhe sinjalin e ekranit nga laptopi në projektor kështu që nuk kërkohet një përshtatës shtesë i energjisë, duke siguruar një eksperiencë miqësore.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PR0211
Marka ACER
Rezolucioni 1280 x 800
Kontrasti 1000:1
Ndricimi 100 LUMENS
Madhesia e ekranit No
Cilesia e figures HD
Jetegjatesia e llampes 20.000 ore
Hyrjet USB
Ngjyra E zeze
Garancia normale 12
Ean Code SDBD0100

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni