PROJEKTOR ACER H6502BD

Garancia: 24 muaj
87.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

PROJEKTOR ACER H6502BD
Marka Acer

Detaje

Ideal për argëtimin tuaj

Projektori Acer H6502BD me zgjerimin inteligjent të ngjyrave LumiSense+ është ideal për të shijuar argëtimin në shtëpi. Shihni filma me miliarda ngjyra dhe qartësi të mahnitshme për një përvojë kinematike që është me të vërtetë fatastike. H6502BD ka një altoparlant të integruar për të lejuar të shijoni tinguj të qartë pa nevojën e altoparlantëve të jashtëm.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PR0215
Marka ACER
Rezolucioni 1920 x 1080
Kontrasti 20000 : 1
Ndricimi 3400 LUMENS
Madhesia e ekranit 300 Inch
Cilesia e figures Full HD
Jetegjatesia e llampes 3500 ore Normale / 5000 ore Eco
Hyrjet HDMI / VGA / USB
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 24
Ean Code SDBD0300

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni