Sale PROJEKTOR ACER X113P

PROJEKTOR ACER X113P

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 46.990 Lekë

Çmimi special 32.997 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

PROJEKTOR ACER X113P
Marka Acer

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Imazhe të ndritshme dhe të gjalla

Me rezolucionin WXGA, ndriçimin e lartë, kontrastin e lartë dhe teknologjinë Acer Color, prezantimet tuaja do të jenë emocionuese me tekste të mprehta dhe imazhe të gjalla, madje edhe nga distanca. Kombinuar me DLP® 3D Ready ju gjithashtu mund të shijoni një përvojë tejet të këndshme 3D.

Mbrojtje ndaj pluhurit

Akumulimi i pluhurit me kalimin e kohës mund të shkaktojë që një projektor të mos funksionojë siç duhet dhe të humbasë ndriçimin origjinal. Me Acer Dust Shield, mund të mbroni projektorin nga efektet e dëmshme të pluhurit, duke e lejuar ate të punojnë më mirë, më gjatë dhe duke kërkuar më pak mirëmbajtje.

I përshtatshëm dhe fleksibël

Projektori ka tiparin që e bën atë të lehtë për t'u përdorur, duke përfshirë nëntë butona kryesore kontrolli. Ofrohen katër mënyra të ndryshme instalimi në mënyrë që të zgjidhni metodën që i përshtatet më së miri nevojave tuaja.

Eco-smart

Projektorët e serisë Essential kanë teknologji miqësore me mjedisin dhe njëkohësisht kursejnë paratë tuaja. Konsumi i tyre i energjisë mund të reduktohet me 90% në modalitetin standby dhe 70% kur punon, gjë që ndihmon në rritjen e jetëgjatësisë së llampave të tij për kosto më të ulëta zëvendësimi.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PR0168
Marka ACER
Rezolucioni No
Kontrasti 20000 : 1
Ndricimi 3000 LUMENS
Madhesia e ekranit 30 - 300 Inch
Cilesia e figures 1920 x 1200
Jetegjatesia e llampes 6000 ore
Hyrjet VGA / S-Video / Composite
Ngjyra E zeze
Garancia normale 24
Ean Code SDBD0053

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni