Sale PROJEKTOR ACER X118H

PROJEKTOR ACER X118H

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 49.990 Lekë

Çmimi special 44.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

PROJEKTOR ACER X118H
Marka Acer

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Performancë e shkëlqyer

Projektorët Acer e serisë Essential janë projektor ideal për përdorim të përditshëm, në punë ose në shtëpi. Bëjini prezantimet tuaja më bindëse, zbavitëse dhe argëtuese me ndriçim të lartë, kontrast të lartë DLP® 3D ready.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PR0213
Marka ACER
Rezolucioni 800 x 600 (max 1920 x 1200)
Kontrasti 20000 : 1
Ndricimi 3600 LUMENS
Madhesia e ekranit 300 Inch
Cilesia e figures HD
Jetegjatesia e llampes 4000-6000 ore
Hyrjet HDMI / Composite / VGA / USB
Ngjyra E zeze
Garancia normale 24
Ean Code SDBD0063

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni