Sale PROJEKTOR ACER X1323WH

PROJEKTOR ACER X1323WH

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 59.990 Lekë

Çmimi special 55.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

PROJEKTOR ACER X1323WH
Marka Acer

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Performancë e shkëlqyer

Projektori Acer X1 Series ka performancë të shkëlqyer me ngjyra të pasura, qartësi të lartë, argëtim 3D dhe një kuadro 24p për një eksperiencë të vërtetë kinematografike. Jetëgjatësia e qëndrueshme e llambës dhe dizajni praktik mban koston e mirëmbajtjes të ulët. Teknologjia Acer EcoProjection zvogëlon fuqinë në modalitetin standby nga 5 W në 1 W ndërsa teknologjia Acer ColorSafe ruan integritetin e ngjyrave të imazheve edhe pas përdorimit të zgjatur të projektorit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PR0214
Marka ACER
Rezolucioni 1280 x 800
Kontrasti 20000 : 1
Ndricimi 3700 LUMENS
Madhesia e ekranit 300 Inch
Cilesia e figures HD
Jetegjatesia e llampes 5000 - 10000 Ore
Hyrjet HDMI / Composite / VGA / USB
Ngjyra E zeze
Garancia normale 24
Ean Code SDBD0062

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni