Sale PROJEKTOR CANON LVX320

PROJEKTOR CANON LVX320

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 64.990 Lekë

Çmimi special 54.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

PROJEKTOR CANON LVX320
Marka Canon

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Imazhe të ndritshme

Nëse po kërkoni për një projektor portativ që ofron një cilësi të jashtëzakonshme me një çmim mjaft konkurrues, zgjidhni Canon LV-X320. Audiencat tuaja do të shijojnë imazhe të sakta dhe të qarta në rezolucionin origjinal XGA (1024 x 768 piksel), me ngjyra të ndritshme, reale dhe me një ngjyrë të zezë të thellë falë ndriçimit të projektorit dhe raportit të kontrastit 10 000:1.

Teknologjia e panelit DLP eliminon deformimin e imazheve dhe siguron një ndriçim më real se sa projektorët e tjerë portativë, duke e bërë këtë zgjedhjen e shkëlqyer për blerësit me një buxhet të kufizuar.

Konfigurim i lehtë

Mund të siguroni që imazhet tuaja të jenë të përsosura gjeometrikisht edhe në hapësira të ngushta, falë korrigjimit vertikal dhe horizontal me +/- 30°. Për më shumë fleksibilitet, një zmadhim manual 1,1x ju siguron kontrollin në vendosjen e projektorit tuaj. Kur drita natyrale është e fortë, ose kur duhet të prezantoni në sipërfaqe me ngjyrë, korrigjimi i ngjyrës së ekranit siguron që të shikoni përsëri imazhe të ndritshme dhe të qarta me ngjyra natyrale.

Lidheni sipas mënyrës tuaj

Me projektorin LV-X320, ju keni mundësinë të prezantoni imazhe me cilësi të lartë nga një gamë e gjerë burimesh falë mundësive të gjera të lidhjes. Një portë HDMI do të thotë se mund të përfitoni nga daljet HDMI që tani janë të zakonshme në laptopë dhe sigurojnë imazhe më të mprehta, më të qarta dhe më të detajuara, ndërkohë që është e lehtë të luani përmbajtje 3D duke përdorur sistemin DLP-Link.

Për më shumë lehtësi, lidhja MHL ju lejon të prezantoni nga çdo tablet apo smartphone nëpërmjet portës HDMI.

I lehtë dhe portativ

Madhësia kompakte dhe pesha 2.5 kg e projektorit LV-X320 e bën të lehtë mbajtjen e tij nëpër takime, leksione, seminarë ose prezantime. Lidhja e projektorit është po ashtu e lehtë: të gjitha portat dhe bashkuesit e tij janë të grupuar në mënyrë të përshtatshme për një akses jashtëzakonisht të lehtë.

Përmirësoni eksperiencën e audiencës tuaj duke lidhur çdo burim audio me altoparlantin e integruar me cilësi të lartë, ose duke e lidhur projektorin me një amplifikator ose sistem fonie me anë të portës së audios.

Ulni kostot, jo cilësinë

Zgjidhni projektorin LV-X320 dhe kostot tuaja do të jenë mjaft të ulëta. Jetëgjatësia e llampës është deri në 6000 orë në modalitetin ekonomik. Konsumi i energjisë është vetëm 350 W gjatë përdorimit (240 W në modalitetin ekonomik) për të ulur kostot shtesë.

Kostot e mirëmbajtjes mbahen në një minimum absolut falë modelit pa filtër dhe ndërrimit të llampës me lehtësi. Gjithashtu për t'u siguruar që audienca juaj nuk do të shqetësohet nga zhurma në sfond, ventilatori i projektorit LV-X320 punon me vetëm 29 dB në modalitetin ekonomik.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PR0210
Marka CANON
Rezolucioni 1024 X 768
Kontrasti 10000:1
Ndricimi 3200 LUMENS
Madhesia e ekranit 60 - 180 Inch
Cilesia e figures XGA
Jetegjatesia e llampes 4000-6000 ore
Hyrjet HDMI / S-Video / VGA / Composite
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 12
Ean Code 4549292047448

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni