Sale SPEAKER JBL CLIP 2 BLUE

SPEAKER JBL CLIP 2 BLUE

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 8.990 Lekë

Çmimi special 6.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

SPEAKER JBL CLIP 2 BLUE
Marka Jbl

Detaje


Transmetimi i audios përmes Bluetooth

Transmetoni muzikë cilësore me anë të lidhjes Bluetooth nga telefoni ose tableta tuaj.

Bateri e rikarikusheme

Dëgjoni 8 orë muzikë pa ndërprerje me baterinë e rikarikueshme Li-ion.

Telefonata të qarta

Kryeni telefonata të qarta vetëm me shtypjen e një butoni. Altoparlanti eliminon zhurmat dhe përsëritjen e zërit.

Dëgjoni në lëvizje

Vendoseni Clip 2 në rroba apo çantë me kapësen e integruar dhe shijoni muzikën tuaj të preferuar.

Rezistent ndaj ujit

Mos u shqetësoni më për shiun, lëngjet e ndryshme apo përdorimin në pishina dhe në plazh pasi JBL Clip 2 është rezistent ndaj ujit falë klasifikimit IPX7.

Lidhuni me kabllo

Nëse pajisja nga e cila do të transmetoni muzikë nuk ka Bluetooth, ju mund të lidhni kabllon e audios në portën e integruar 3.5mm.

Materiale cilësore

JBL Clip 2 është ultra-portabël, me material të fortë në mënyrë që ta merrni me vete në të gjitha aventurat tuaja.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BX0726
Marka JBL
Numri i bokseve 1
Fuqia No
Ngjyra Blu
Garancia normale 12
Ean Code 6925281915772

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni