Sale TV FUEGO LED 32EL610ANDT

TV FUEGO LED 32EL610ANDT

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 19.990 Lekë

Çmimi special 14.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

TV FUEGO LED 32EL610ANDT
Marka Fuego

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Rezolucion HD

Sa më i lartë numri i pikselave, aq më i mprehtë dhe më i hollësishëm bëhet imazhi. Ekrani me rezolucion HD (1366 x 768 piksel) ofron cilësi të lartë të figurës me imazhe mjaft të qarta dhe të pastra.

Smart TV

Ky televizor Fuego ështe një televizor Smart me sistem operativ Android dhe wireless të integruar i cili ju lejon të shihni programet dhe filmat që dëshironi dhe të navigoni në internet. Të gjitha pa lëvizur nga divani juaj.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TV3732
Marka FUEGO
Paneli LED
Permasa [inch] 32
Definicioni HD
Frekuenca [Hz] 100 Hz
Kontrasti 1.000:1
Teknologjia 3D JO
Smart TV PO
Sistemi Operativ Android
DLNA No
Wireless PO (integruar)
Bluetooth No
Audio 2 x 10 W
Marresi DVB-T2 / C
Moduli CI+
HDMI / USB PO
Komponent PO
Kompozit (AV) PO
Skart PO
Ethernet PO
Dalje Optikale No
Konsumi Maksimal (Watt) 56
Konsumi Standby (Watt) 0.5
Stema ekologjike No
Permasat me mbajtese (GjxLxTh) (cm) 73.2 x 47.7 x 21.2
Permasat pa mbajtese (GjxLxTh) (cm) No
Pesha me mbajtese (kg) 3.9
Pesha pa mbajtese (kg) No
Garanci Shtese Komfort 1 - 3.990 (GA0013)
Garancia normale 12
Ean Code No
Sistemi ANDROID

Vlerësimet e përdoruesëve

1 oggetto(i)

për faqe
Vlerësime nga Ergi
Vlerësimi
(publikuar në 12/11/2018)

1 oggetto(i)

për faqe

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni