TV FUEGO LED 39EL600T

Garancia: 12 muaj
23.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

TV FUEGO LED 39EL600T
Marka Fuego

Anëtarësohu

239 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Rezolucioni HD

Sa më i lartë numri i pikselave, aq më i mprehtë dhe më i hollësishëm bëhet imazhi. Ekrani me rezolucion HD ofron cilësi të lartë të figurës me imazhe mjaft të qarta dhe të pastra.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TV3761
Marka FUEGO
Paneli LED
Permasa [inch] 39
Definicioni HD
Frekuenca [Hz] No
Kontrasti 5.000:1
Teknologjia 3D JO
Smart TV JO
Sistemi Operativ No
DLNA JO
Wireless JO
Bluetooth JO
Audio 2 x 8 W
Marresi DVB-T2 / C
Moduli CI
HDMI / USB PO
Komponent No
Kompozit (AV) PO
Skart No
Ethernet JO
Dalje Optikale No
Konsumi Maksimal (Watt) 70
Konsumi Standby (Watt) 0.5
Stema ekologjike No
Permasat me mbajtese (GjxLxTh) (cm) 88.3 x 55.6 x 19.2
Permasat pa mbajtese (GjxLxTh) (cm) No
Pesha me mbajtese (kg) 7.6
Pesha pa mbajtese (kg) 5.8
Garanci Shtese Komfort 1 - 3.990 (GA0013)
Garancia normale 12
Ean Code No
Sistemi THJESHTE

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni