Sale TV FUEGO LED 50EL600T

TV FUEGO LED 50EL600T

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 39.990 Lekë

Çmimi special 32.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

TV FUEGO LED 50EL600T
Marka Fuego

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Mos humbisni asnjë detaj

Ky televizor sjell me entuziazëm filmat dhe lojërat në rezolucionin 4K ULTRA HD. Imagjinoni imazhe që janë 4 herë më të mira se ato që keni parë deri tani dhe bëhuni gati për eksperiencat më të mira televizive me imazhe të qarta dhe me një numër pothuajse të pafundëm ngjyrash. Imazhet bëhen të mprehta dhe të detajuara siç nuk i keni parë kurrë më parë për një përvojë të pabesueshme vizuale.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TV3736
Marka FUEGO
Paneli LED
Permasa [inch] 50
Definicioni 4k Ultra HD
Frekuenca [Hz] No
Kontrasti No
Teknologjia 3D JO
Smart TV JO
Sistemi Operativ No
DLNA JO
Wireless JO
Bluetooth JO
Audio 2 x 10 W
Marresi DVB-T2 / C
Moduli CI+
HDMI / USB PO
Komponent No
Kompozit (AV) No
Skart PO
Ethernet JO
Dalje Optikale No
Konsumi Maksimal (Watt) No
Konsumi Standby (Watt) 0.5
Stema ekologjike No
Permasat me mbajtese (GjxLxTh) (cm) No
Permasat pa mbajtese (GjxLxTh) (cm) No
Pesha me mbajtese (kg) 12.4
Pesha pa mbajtese (kg) No
Garanci Shtese Komfort 1 - 3.990 (GA0013)
Garancia normale 12
Ean Code 7900000192282
Sistemi THJESHTE

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni