Sale TV GRUNDIG LED 32VLE4820

TV GRUNDIG LED 32VLE4820

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 26.990 Lekë

Çmimi special 21.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

TV GRUNDIG LED 32VLE4820
Marka Grunding

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Një zgjedhje e shkëlqyer

Televizorët Grundig Vision 4 janë një zgjedhje e shkëlqyer në çdo kuptim, qoftë si televizor i parë apo i dytë në shtëpi. Ndriçimi LED i ekranit garanton cilësi më të mirë të imazhit dhe një ekran me ngjyrë më të bukur

DTS TruSurround HD

Përjetoni televizorin me një tingull të shkëlqyer. Teknologjia DTS TruSurround HD siguron një eksperiencë të fuqishme audio. Bokset e përparmë krijojnë sfondin e duhur muzikor për çdo film falë zërit që mbush tërë dhomën.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TV3751
Marka GRUNDIG
Paneli LED
Permasa [inch] 32
Definicioni HD
Frekuenca [Hz] 500 PPR
Kontrasti 1200 : 1
Teknologjia 3D JO
Smart TV JO
Sistemi Operativ No
DLNA JO
Wireless JO
Bluetooth JO
Audio 2 x 5 W (Dolby Digital)
Marresi DVB-T2 / C / S2
Moduli CI+
HDMI / USB PO
Komponent PO
Kompozit (AV) No
Skart JO
Ethernet JO
Dalje Optikale Coaxial
Konsumi Maksimal (Watt) 40.1
Konsumi Standby (Watt) 0.5
Stema ekologjike A
Permasat me mbajtese (GjxLxTh) (cm) 73 x 46.7 x 19.5
Permasat pa mbajtese (GjxLxTh) (cm) 67.9 x 43.4 x 9.2
Pesha me mbajtese (kg) 4.2
Pesha pa mbajtese (kg) No
Garanci Shtese Komfort 1 - 3.990 (GA0013)
Garancia normale 24
Ean Code No
Sistemi No

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni