Sale TV GRUNDIG LED 32VLE6735BP

TV GRUNDIG LED 32VLE6735BP

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 32.990 Lekë

Çmimi special 28.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

TV GRUNDIG LED 32VLE6735BP
Marka Grunding

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Full HD

Sa më i lartë numri i pikselave, aq më i mprehtë dhe më i hollësishëm bëhet imazhi. Ekrani Full HD (1,920 x 1,080 piksel) ofron cilësi të lartë të figurës me pasqyrimin e imazhit si në natyrë.

DTS TruSurround HD

Përjetoni televizorin me një tingull të shkëlqyer. Teknologjia DTS TruSurround HD siguron një eksperiencë të fuqishme audio. Bokset e përparmë krijojnë sfondin e duhur muzikor për çdo film falë zërit që mbush tërë dhomën.

USB Recording

Falë funksionit USB Recording, ju mund të regjistroni dhe të luani përmbajtjet televizive pa pasur nevojë për një regjistrues shtesë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TV3590
Marka GRUNDIG
Paneli LED
Permasa [inch] 32
Definicioni Full HD
Frekuenca [Hz] 800 PPR
Kontrasti DCR PLUS
Teknologjia 3D JO
Smart TV PO
Sistemi Operativ Interactive 4.0
DLNA PO
Wireless PO (integruar)
Bluetooth JO
Audio 2 x 14 W
Marresi DVB-T2 / C / S2
Moduli CI+
HDMI / USB PO
Komponent No
Kompozit (AV) No
Skart PO
Ethernet PO
Dalje Optikale PO
Konsumi Maksimal (Watt) 40.1
Konsumi Standby (Watt) 0.3
Stema ekologjike A
Permasat me mbajtese (GjxLxTh) (cm) 73.5 x 48.4 x 17.8
Permasat pa mbajtese (GjxLxTh) (cm) 73.5 x 44.3 x 7.6
Pesha me mbajtese (kg) 5.4
Pesha pa mbajtese (kg) No
Garanci Shtese Komfort 1 - 3.990 (GA0013)
Garancia normale 24
Ean Code 4013833024606
Sistemi SMART

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni