Sale TV GRUNDIG LED 32VLE6735WP

TV GRUNDIG LED 32VLE6735WP

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 34.990 Lekë

Çmimi special 28.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

TV GRUNDIG LED 32VLE6735WP
Marka Grunding

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Full HD

Sa më i lartë numri i pikselave, aq më i mprehtë dhe më i hollësishëm bëhet imazhi. Ekrani Full HD (1,920 x 1,080 piksel) ofron cilësi të lartë të figurës me pasqyrimin e imazhit si në natyrë.

USB Recording

Falë funksionit USB Recording, ju mund të regjistroni dhe të luani përmbajtjet televizive pa pasur nevojë për një regjistrues shtesë.

Procesori dual core

Me procesorin dual core ARM Cortex A9 ju mund të përdorni të gjitha aplikacionet dhe funksionet në internet edhe më shpejtë. Multitasking bëhet e mundur pa ndonjë vonesë. Performanca e lartë grafike e këtij procesori gjithashtu përmirëson cilësinë e filmave dhe lojërave.

DTS TruSurround HD

Përjetoni televizorin me një tingull të shkëlqyer. Grundig DTS TruSurround HD teknologjia me fuqi dalëse 40 W siguron një eksperiencë të fuqishme audio. Bokset e përparmë krijojnë sfondin e duhur muzikor për çdo film falë zërit që mbush tërë dhomën.

Ultralogic 4K

Ultralogic 4k i sjell dhe më shumë aksion televizorit Smart Inter@ctive 4.0 Plus. Me platformën Ultralogic 4k, televizori reagon ndaj komandave marrëse më shpejtë. Ndryshimi i kanaleve, performanca e të gjitha aplikacioneve dhe funksionet online janë edhe më të shpëjta. Kryerja e shumë veprimeve në të njëjtën kohë bëhet e mundur pa asnjë ngadalësim. Performanca më e lartë grafike e procesorit Quad core gjithashtu përmirëson cilësinë e filmave dhe lojrave.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TV3577
Marka GRUNDIG
Paneli LED
Permasa [inch] 32
Definicioni Full HD
Frekuenca [Hz] 800 PPR
Kontrasti DCR PLUS
Teknologjia 3D JO
Smart TV PO
Sistemi Operativ Interactive
DLNA PO
Wireless PO (integruar)
Bluetooth JO
Audio 2 x 7 W (DTS StudioSound)
Marresi DVB-T2 / C / S2
Moduli CI+
HDMI / USB PO
Komponent PO
Kompozit (AV) No
Skart PO
Ethernet PO
Dalje Optikale PO
Konsumi Maksimal (Watt) 40.1
Konsumi Standby (Watt) 0.3
Stema ekologjike A
Permasat me mbajtese (GjxLxTh) (cm) 73.5 x 48.4 x 17.8
Permasat pa mbajtese (GjxLxTh) (cm) 73.5 x 44.3 x 7.6
Pesha me mbajtese (kg) 5.6
Pesha pa mbajtese (kg) No
Garanci Shtese Komfort 1 - 3.990 (GA0013)
Garancia normale 24
Ean Code 4013833026600
Sistemi SMART

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni