Sale TV GRUNDIG LED 40VLE6735BP

TV GRUNDIG LED 40VLE6735BP

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 42.990 Lekë

Çmimi special 32.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

TV GRUNDIG LED 40VLE6735BP
Marka Grunding

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Full HD

Sa më i lartë numri i pikselave, aq më i mprehtë dhe më i hollësishëm bëhet imazhi. Ekrani Full HD (1,920 x 1,080 piksel) ofron cilësi të lartë të figurës me pasqyrimin e imazhit si në natyrë.

USB Recording

Ndoshta ju gjithmonë keni bërë një axhendë për shikimin e emisioneve televizive. Tani me USB Recording ju mund të regjistroni dhe luani pa ndonjë regjistrues të jashtëm DVD. Nëse është regjistrimi i drejtëpërdrejtë i një programi aktual apo i paravendosur, nuk ka më rëndësi sepse me Time Shift ju nuk do humbisni asgjë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TV3589
Marka GRUNDIG
Paneli LED
Permasa [inch] 40
Definicioni Full HD
Frekuenca [Hz] 800 PPR
Kontrasti DCR PLUS
Teknologjia 3D JO
Smart TV PO
Sistemi Operativ Interactive
DLNA PO
Wireless PO (integruar)
Bluetooth PO
Audio 2 x 10 W
Marresi DVB-T2 / C / S2
Moduli CI+
HDMI / USB PO
Komponent PO
Kompozit (AV) JO
Skart PO
Ethernet PO
Dalje Optikale PO
Konsumi Maksimal (Watt) JO
Konsumi Standby (Watt) 0.4
Stema ekologjike A+
Permasat me mbajtese (GjxLxTh) (cm) 92.1 x 59.2 x 17.8
Permasat pa mbajtese (GjxLxTh) (cm) 92.1 x 55.2 x 7.9
Pesha me mbajtese (kg) 10.5
Pesha pa mbajtese (kg) No
Garanci Shtese Komfort 1 - 3.990 (GA0013)
Garancia normale 24
Ean Code 4013833024613
Sistemi SMART

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni