Sale TV GRUNDIG LED 40VLE6735WP

TV GRUNDIG LED 40VLE6735WP

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 42.990 Lekë

Çmimi special 32.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

TV GRUNDIG LED 40VLE6735WP
Marka Grunding

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Vision 6

Televizoret LED dual core Vizion 6 janë mënyra e përsosur për të shijuar argëtimin smart. Smart inter@ctive 4.0 ju jep akses në të gjitha shërbimet online dhe aplikacionet. Vlen të për t'u parë sigurisht cilësia e imazhit të televizorit. Me rezolucionin Full HD prej 1920x1080 piksel ju do të përjetoni kënaqësi të plotë.

Full HD

Sa më i lartë numri i pikselave, aq më i mprehtë dhe më i hollësishëm bëhet imazhi. Ekrani Full HD (1,920 x 1,080 piksel) ofron cilësi të lartë të figurës me pasqyrimin e imazhit si në natyrë.

USB Recording

Falë funksionit USB Recording, ju mund të regjistroni dhe të luani përmbajtjet televizive pa pasur nevojë për një regjistrues shtesë.

SMART INTER @ CTIVE

Një eksperiencë e smart e cila ju ofron ndryshim të shpejtë të kanaleve dhe funksionim më të shpejtë të të gjitha aplikacioneve dhe funksioneve online. Qasja në shërbimet e internetit është e lehtë përmes "Widgets".


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TV3743
Marka GRUNDIG
Paneli LED
Permasa [inch] 40
Definicioni Full HD
Frekuenca [Hz] 800 PPR
Kontrasti DCR PLUS
Teknologjia 3D JO
Smart TV PO
Sistemi Operativ Interactive
DLNA PO
Wireless PO
Bluetooth JO
Audio 2 x 10 W (Dolby Digital)
Marresi DVB-T2 / C / S2
Moduli CI+
HDMI / USB PO
Komponent PO
Kompozit (AV) JO
Skart PO
Ethernet PO
Dalje Optikale PO
Konsumi Maksimal (Watt) 84
Konsumi Standby (Watt) 0.4
Stema ekologjike A+
Permasat me mbajtese (GjxLxTh) (cm) 92.1 x 59.2 x 17.8
Permasat pa mbajtese (GjxLxTh) (cm) 92.1 x 55.2 x 7.9
Pesha me mbajtese (kg) 10.5
Pesha pa mbajtese (kg) No
Garanci Shtese Komfort 1 - 3.990 (GA0013)
Garancia normale 24
Ean Code 4013833026617
Sistemi SMART

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni