Sale TV GRUNDIG LED 43VLE5523BN

TV GRUNDIG LED 43VLE5523BN

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 49.990 Lekë

Çmimi special 32.997 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

TV GRUNDIG LED 43VLE5523BN
Marka Grunding

Detaje

Zgjedhje e shkëlqyer

Televizorët Grundig Vision 5 janë një zgjedhje e shkëlqyer në çdo kuptim, qoftë si televizori i parë ose i dytë në shtëpi. Dizajni i ri, i lëmuar është aq mbresëlënës sa cilësia e përmirësuar e imazhit dhe riprodhimi i ngjyrave me teknologjinë e ekranit LED. Falë konsumit të ulët të energjisë (klasa e efikasitetit të energjisë A+) do të përshtatet në mënyrë të përkryer në botën moderne.

Rezolucion Full HD

Sa më i lartë numri i pikselave, aq më i mprehtë dhe më i hollësishëm bëhet imazhi. Ekrani Full HD (1,920 x 1,080 piksel) ofron cilësi të lartë të figurës me pasqyrimin e imazhit si në natyrë.

DTS TruSurround HD

Përjetoni televizorin me një tingull të shkëlqyer. Grundig DTS TruSurround HD teknologjia me fuqi dalëse 40 W siguron një eksperiencë të fuqishme audio. Bokset e përparmë krijojnë sfondin e duhur muzikor për çdo film falë zërit që mbush tërë dhomën.

USB Recording

Falë funksionit USB Recording, ju mund të regjistroni dhe të luani përmbajtjet televizive pa pasur nevojë për një regjistrues shtesë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TV3324
Marka GRUNDIG
Paneli LED
Permasa [inch] 43
Definicioni Full HD
Frekuenca [Hz] 200 Hz
Kontrasti Dynamic Contrast Plus
Teknologjia 3D JO
Smart TV JO
Sistemi Operativ JO
DLNA JO
Wireless JO
Bluetooth JO
Audio 2 x 20 W (DTS StudioSound)
Marresi DVB-T2 / C / S2
Moduli CI+
HDMI / USB PO
Komponent PO
Kompozit (AV) PO
Skart JO
Ethernet JO
Dalje Optikale PO
Konsumi Maksimal (Watt) JO
Konsumi Standby (Watt) 0.3
Stema ekologjike A+
Permasat me mbajtese (GjxLxTh) (cm) 97.03 x 62.32 x 24.2
Permasat pa mbajtese (GjxLxTh) (cm) JO
Pesha me mbajtese (kg) 9.44
Pesha pa mbajtese (kg) JO
Garanci Shtese Komfort 1 - 3.990 (GA0013)
Garancia normale 24
Ean Code 4013833011101
Sistemi THJESHTE

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni