TV LG LED 32LK500BPLA.AEEQ

Garancia: 24 muaj
28.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

TV LG LED 32LK500BPLA.AEEQ
Marka Lg

Anëtarësohu

289 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Dizajn modern

Dizajni i televizorit me linja të lëmuara dhe me një shkëlqim tërheqës, siguron një ndërtim premium dhe një prekje të një cilësie të lartë në çdo dhomë ndjenjeje.

Argëtimi në shtëpi

Vendosni fishën dhe luani. Me portat e hyrjes ju mund të lidhni kabllon HDMI ose USB dhe të argëtoheni nëpërmjet lojrave ose pajisjeve dixhitale në televizorin tuaj.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TV3662
Marka LG
Paneli LED
Permasa [inch] 32
Definicioni HD
Frekuenca [Hz] 50 Hz
Kontrasti No
Teknologjia 3D JO
Smart TV JO
Sistemi Operativ No
DLNA JO
Wireless JO
Bluetooth JO
Audio 2 x 5 W
Marresi DVB-T2 / C / S2
Moduli CI+
HDMI / USB PO
Komponent PO
Kompozit (AV) PO
Skart JO
Ethernet JO
Dalje Optikale PO
Konsumi Maksimal (Watt) 41
Konsumi Standby (Watt) 0.5
Stema ekologjike A
Permasat me mbajtese (GjxLxTh) (cm) 72.8 x 47.5 x 18.2
Permasat pa mbajtese (GjxLxTh) (cm) 72.8 x 43.6 x 6.8
Pesha me mbajtese (kg) 5
Pesha pa mbajtese (kg) 4.9
Garanci Shtese Komfort 1 - 3.990 (GA0013)
Garancia normale 24
Ean Code No
Sistemi THJESHTE

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni