TV LG LED 32LK510BPLD.AEE

Garancia: 24 muaj
28.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

TV LG LED 32LK510BPLD.AEE
Marka Lg

Anëtarësohu

289 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Përforcuesi dinamik i ngjyrave

Përpunimi i avancuar i imazhit rrit ngjyrën, kontrastin dhe qartësinë e asaj që shikoni. Arrini nivele të larta të cilësisë së figurës me një imazh dinamik dhe të mahnitshëm.

Virtual Surround Sound

Më shumë kanale, zë më i mirë. Programi i cilësisë së lartë krijon një efekt zanor rrethues që gjeneron kanale virtuale audio për programet transmetuese dhe dixhitale. Rrethoni shqisat tuaja me tinguj nga të gjitha këndet.

Argëtimi në shtëpi

Vendosni fishën dhe luani. Me porta hyrjeje të shumëfishta ju mund të lidhni kabllon HDMI ose USB dhe të argëtoheni nëpërmjet, lojrave ose pajisjeve dixhitale në televizorin tuaj.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TV3663
Marka LG
Paneli LED
Permasa [inch] 32
Definicioni HD
Frekuenca [Hz] 200 TM
Kontrasti No
Teknologjia 3D JO
Smart TV JO
Sistemi Operativ JO
DLNA JO
Wireless JO
Bluetooth JO
Audio 2 x 5 W
Marresi DVB-T2 / C / S2
Moduli CI+
HDMI / USB PO
Komponent PO
Kompozit (AV) PO
Skart JO
Ethernet No
Dalje Optikale PO
Konsumi Maksimal (Watt) 31
Konsumi Standby (Watt) 0.5
Stema ekologjike A+
Permasat me mbajtese (GjxLxTh) (cm) 73.9 x 47.2 x 16.8
Permasat pa mbajtese (GjxLxTh) (cm) 73.9 x 44.1 x 7.5
Pesha me mbajtese (kg) 4.9
Pesha pa mbajtese (kg) 4.9
Garanci Shtese Komfort 1 - 3.990 (GA0013)
Garancia normale 24
Ean Code 8806098141524
Sistemi THJESHTE

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni