Sale TV LG LED 32LK6100PLB.AEE

TV LG LED 32LK6100PLB.AEE

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 33.997 Lekë

Çmimi special 29.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

TV LG LED 32LK6100PLB.AEE
Marka Lg

Detaje

Rezolucioni Full HD

Shijoni argëtimin në detaje të mahnitshme. Me një rezolucion 5 herë më të lartë sesa ai standart, Full HD 1080p ju ofron qartësi dhe gjallëri ngjyrash të pabesueshme.

Përforcuesi dinamik i ngjyrave

Përpunimi i avancuar i imazhit rrit ngjyrën, kontrastin dhe qartësinë e asaj që shikoni. Arrini nivele të larta të cilësisë së figurës me një imazh dinamik dhe të mahnitshëm.

Më shumë mundësi përpunimi

Në mbështetje të procesit të përpunimit të avancuar të imazheve që kërkojnë dritë apo qartësi, ofrohen katër bërthama përpunuese të disponueshme për këtë lloj televizori LG. Një tru i shpejtë dhe i fuqishëm për t'u siguruar që të keni imazhin më të mirë të mundshëm.

Imazhe 2K HDR

Teknologjia e avancuar HDR mund të përshtatet në një varietet të formateve HDR dhe ju mundëson skenë pas skene një riprodhim të përpiktë të imazhit. Active HDR është një HDR më e mirë.

Virtual Surround Sound

Më shumë kanale, zë më i mirë. Programi i cilësisë së lartë krijon një efekt zanor rrethues që gjeneron kanale virtuale audio për programet transmetuese dhe dixhitale. Rrethoni shqisat tuaja me tinguj nga të gjitha këndet.

Argëtimi në shtëpi

Vendos fishën dhe luaj. Me porta hyrjeje të shumëfishta ju mund të lidhni kabllon HDMI ose USB dhe të argëtoheni nëpërmjet, lojrave ose pajisjeve dixhitale në televizorin tuaj.

Dizajn modern

Dizajni i televizorit me linja të lëmuara dhe me një shkëlqim tërheqës, siguron një ndërtim premium dhe një prekje të një cilësie të lartë në çdo dhomë ndjenjeje.

Dëgjoni. Mendoni. Përgjigjuni.

Falë përpunimit të gjuhës natyrale të televizorit, LG AI (Inteligjenca Artificiale), tani mund t'i aksesoni lehtësisht përmbajtjes dhe shërbimit televiziv pa kaluar nëpër hapa të komplikuara. AI dëgjon dhe mendon t'i përgjigjet kërkesave tuaja. Shikoni se si televizori LG AI ka ndryshuar mënyrën tuaj të shikimit të televizorit.

Kaloni në Cinema Mode

Me një kërkesë të thjeshtë,televizori LG AI do të vendosë modalitetin Cinema gjatë kohës që shikoni TV. Përjetoni argëtimin më të mirë kinematik përmes Cinema Mode.

Më trego një video për stërvitje

Tashmë nuk shtypni më butona ose kërkoni videoklipet që dëshironi të shikoni, thjesht thoni atë që dëshironi të shikoni dhe televizori LG AI do ta gjejë atë për ju.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TV3665
Marka LG
Paneli LED
Permasa [inch] 32
Definicioni Full HD
Frekuenca [Hz] 100 TM
Kontrasti Dynamic
Teknologjia 3D JO
Smart TV PO
Sistemi Operativ Interactive 4.0
DLNA PO
Wireless PO (integruar)
Bluetooth PO
Audio 2 x 5 W
Marresi DVB-T2 / C / S2
Moduli CI+
HDMI / USB PO
Komponent PO
Kompozit (AV) PO
Skart JO
Ethernet PO
Dalje Optikale PO
Konsumi Maksimal (Watt) 36
Konsumi Standby (Watt) 0.5
Stema ekologjike A
Permasat me mbajtese (GjxLxTh) (cm) 74.2 x 47.2 x 18
Permasat pa mbajtese (GjxLxTh) (cm) 74.2 x 44.5 x 8.7
Pesha me mbajtese (kg) 5.2
Pesha pa mbajtese (kg) 5.1
Garanci Shtese Komfort 1 - 3.990 (GA0013)
Garancia normale 24
Ean Code 8806098151080
Sistemi SMART

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni