TV LG LED 75UK6200PLB.AEE

Garancia: 24 muaj
199.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

TV LG LED 75UK6200PLB.AEE
Marka Lg

Detaje

ULTRA HD 4K

Një mori me detaje të reja. Rezolucioni ULTRA HD 4K është katër herë më shumë se Full HD, duke prodhuar një qartësi brilante dhe detaje të gjalla që ju mahnisin edhe kur shihet nga afër. Ky nivel i detajeve është përshtatur mirë për argëtimin familjar, ndeshjet sportive dhe lojrat. Rezultati i imazheve do të ripërcaktojë eksperiencën tuaj.

Një imazh i gjallë nga çdo kënd

Risia më e fundit Ultra HD është e ndërtuar me një panel unik IPS 4K që nënkupton që argëtimi juaj është i dukshëm nga çdo kënd pa asnjë shtëmbërim.

Më shumë mundësi përpunimi

Në mbështetje të procesit të përpunimit të avancuar të imazheve që kërkojnë dritë apo qartësi, ofrohen katër bërthama përpunuese të disponueshme për këtë lloj televizori LG. Një tru i shpejtë dhe i fuqishëm për t'u siguruar që të keni imazhin më të mirë të mundshëm.

Imazhe 4K HDR

Teknologjia e avancuar HDR mund të përshtatet në një varietet të formateve HDR dhe ju mundëson skenë pas skene një riprodhim të përpiktë të imazhit . Active HDR është një HDR më e mirë.

Tingull shumë dimensional Ultra Surround

Televizioni i madh meriton një audio të shkëlqyer. Kjo teknologji e zërit krijon shumë kanale virtuale që prodhojnë efekt ultra surround.

Dëgjoni. Mendoni. Përgjigjuni.

Falë përpunimit të gjuhës natyrale të televizorit, LG AI (Inteligjenca Artificiale), tani mund t'i aksesoni lehtësisht përmbajtjes dhe shërbimit televiziv pa kaluar nëpër hapa të komplikuara. AI dëgjon dhe mendon t'i përgjigjet kërkesave tuaja. Shikoni se si televizori LG AI ka ndryshuar mënyrën tuaj të shikimit të televizorit.

Kaloni në Cinema Mode

Me një kërkesë të thjeshtë,televizori LG AI do të vendosë modalitetin Cinema gjatë kohës që shikoni TV. Përjetoni argëtimin më të mirë kinematik përmes Cinema Mode.

Më trego një video për stërvitje

Tashmë nuk shtypni më butona ose kërkoni videoklipet që dëshironi të shikoni, thjesht thoni atë që dëshironi të shikoni dhe televizori LG AI do ta gjejë atë për ju.

Dizajn modern

Dizajni i televizorit me linja të lëmuara dhe me një shkëlqim tërheqës, siguron një ndërtim premium dhe një prekje të një cilësie të lartë në çdo dhomë ndjenjeje.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TV3759
Marka LG
Paneli LED
Permasa [inch] 75
Definicioni 4k Ultra HD
Frekuenca [Hz] 1500 PMI
Kontrasti Active HDR
Teknologjia 3D JO
Smart TV PO
Sistemi Operativ Web OS 3.5
DLNA PO
Wireless PO
Bluetooth PO
Audio 2 x 10 W (Ultra Surround)
Marresi DVB-T2 / C / S2
Moduli CI+
HDMI / USB PO
Komponent PO
Kompozit (AV) PO
Skart JO
Ethernet PO
Dalje Optikale PO
Konsumi Maksimal (Watt) 198
Konsumi Standby (Watt) 0.5
Stema ekologjike A
Permasat me mbajtese (GjxLxTh) (cm) 169.3 x 104.8 x 34.5
Permasat pa mbajtese (GjxLxTh) (cm) 169.3 x 97.8 x 8.9
Pesha me mbajtese (kg) 35.4
Pesha pa mbajtese (kg) 34.6
Garanci Shtese Komfort 6 - 17.990 (GA0018)
Garancia normale 24
Ean Code No
Sistemi SMART

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni