Sale TV LG OLED OLED77W9PLA.AEU

TV LG OLED OLED77W9PLA.AEU

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 1.599.995 Lekë

Çmimi special 1.499.995 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

TV LG OLED OLED77W9PLA.AEU
Marka Lg

Detaje

Procesori α9. Përpunimi i përmirësuar i imazhit

Gjenerata e dytë e procesorit α9 është përmirësuar me algoritmin AI, i cili optimizon imazhin dhe tingullin në varësi të llojit dhe cilësisë së përmbajtjes, kështu që ju gjithmonë do të gëzoni një eksperiencë të mahnitshme.

Zgjeroni përvojën tuaj të shikimit

LG AI TV zgjeron përvojën tuaj të shikimit me Google Assistant dhe Alexa. Shtypni dhe mbani butonin në telekomandë për të filluar.

Merrni rekomandime

Me vetëm një kërkesë të thjeshtë zanore, LG AI TV mund të bëjë sugjerime për filma, programe televizive ose muzikë, duke mësuar zakonet dhe modelet tuaja të shikimit.

Ngjyra të përsosura

Pikselat OLED krijojnë një gamë të mrekullueshme të saktë dhe të gjerë ngjyrash e cila paraqitet perfekt nën sfondin e zi.

Dolby Atmos. Shijoni tinguj kinematik në shtëpi

Dolby Atmos ngre tingullin rrethues në lartësi të reja duke dhëne një tingull të fuqishëm dhe interesant. Shoqëruar me Dolby Vision kjo është përvoja e plotë e kinemasë në sallonin tuaj.

4K Cinema HDR, jep vizionin e regjisorit

4K Cinema HDR e LG jep vizionin e regjisorit duke mbështetur formatet më të shumta HDR. Gëzoni një eksperiencë të vërtetë kinematike në shtëpi me Dolby Vision™ dhe Advanced HDR nga Technicolor, si dhe HDR10 Pro dhe HLG Pro.

Dizajn modern

Televizori SIGNATURE OLED W9, sjell një eksperiencë të mahnitshme dhe estetike në hapësirën tuaj.

Eksploroni botën në Gallery Mode

Shikoni mrekullitë e botës nëpërmjet modalitetit Gallery Mode në televizorin tuaj LG.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TV3932
Marka LG
Paneli OLED
Permasa [inch] 77
Definicioni 4k Ultra HD
Frekuenca [Hz] No
Kontrasti HDR
Teknologjia 3D JO
Smart TV PO
Sistemi Operativ Web OS 4.5
DLNA PO
Wireless PO
Bluetooth PO
Audio 60 W (Dolby Atoms)
Marresi DVB-T2 / C / S2
Moduli CI+
HDMI / USB PO
Komponent JO
Kompozit (AV) JO
Skart JO
Ethernet PO
Dalje Optikale PO
Konsumi Maksimal (Watt) 210
Konsumi Standby (Watt) 0.5
Stema ekologjike A
Permasat me mbajtese (GjxLxTh) (cm) No
Permasat pa mbajtese (GjxLxTh) (cm) 172.1 x 98.9 x 0.6
Pesha me mbajtese (kg) No
Pesha pa mbajtese (kg) No
Garanci Shtese No
Garancia normale 24
Ean Code No
Sistemi SMART

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni