Sale TV SAMSUNG LED UE32N4002AKXXH

TV SAMSUNG LED UE32N4002AKXXH

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 39.990 Lekë

Çmimi special 26.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

TV SAMSUNG LED UE32N4002AKXXH
Marka Samsung

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Pamje e pastër

Clean View redukton zhurmën dhe interferencën, duke përmirësuar ngjyrën dhe kontrastin për pamje të pastër si kristal. Shijoni gjithçka me cilësi të rafinuar imazhi.

Theksues i gjerë ngjyrash

Ju presin ngjyra të pasura, të ndritshme. Opsioni Wide Color Enhancer përmirëson cilësinë e imazhit dhe zbulon detajet me ngjyra ashtu siç janë konceptuar t'i shihni.

Cilësi imazhi në HD

Programet dhe filmat tuaj të preferuar bëhen realë. Cilësia e pasur dhe e gjallë e imazheve HD do ju mahnisë.

Connect Share Movie

Lidheni argëtimin dhe mediat tuaja të preferuara me televizorin tuaj. Shikoni video regjistrime dhe fotografi ose dëgjoni muzikë nëpërmjet lidhjes USB.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TV3627
Marka SAMSUNG
Paneli LED
Permasa [inch] 32
Definicioni HD
Frekuenca [Hz] 200 PQI
Kontrasti Mega Contrast
Teknologjia 3D JO
Smart TV JO
Sistemi Operativ Tizen
DLNA JO
Wireless JO
Bluetooth JO
Audio 2 x 5 W
Marresi DVB-T2 / C
Moduli CI+
HDMI / USB PO
Komponent PO
Kompozit (AV) PO
Skart JO
Ethernet JO
Dalje Optikale PO
Konsumi Maksimal (Watt) 37
Konsumi Standby (Watt) 0.3
Stema ekologjike A
Permasat me mbajtese (GjxLxTh) (cm) 73.7 x 46.5 x 15
Permasat pa mbajtese (GjxLxTh) (cm) 73.7 x 43.8 x 7.4
Pesha me mbajtese (kg) 4.1
Pesha pa mbajtese (kg) 4
Garanci Shtese Komfort 1 - 3.990 (GA0013)
Garancia normale 24
Ean Code No
Sistemi THJESHTE

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni