Sale TV SONY LED KDL32WE615BAEP

TV SONY LED KDL32WE615BAEP

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 52.990 Lekë

Çmimi special 44.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

TV SONY LED KDL32WE615BAEP
Marka Sony

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Imazhe të gjalla

HDR rikthen detajet e humbura në zonat e errëta dhe të zbardhura të imazhit për një pasqyrim më dinamik. Shikoni krahët e ndriçuar të avionit dhe reflektimet e dritës së diellit në trup.

Zbuloni çdo detaj me X-Reality™ PRO

Përpunimi i imazhit të X-Reality™ PRO kryen përsosjen e çdo pikseli për një pastërti unike të imazhit. Pas analizimit të secilës kornizë, skena krahasohet me një bazë të dhënash për të përmirësuar imazhet. Falë detajeve jashtëzakonisht realiste, dallimi do të jetë i dukshëm pavarësisht përmbajtjes.

Teknologjia ClearAudio+

ClearAudio+ optimizon tingujt e televizorit për të siguruar një përvojë të mrekullueshme audio që do t’ju mahnisë. Muzika, dialogu dhe efektet rrethuese kanë një qartësi më të madhe.

Kornizë e hollë

Korniza e hollë thekson më shumë dizajnin e televizorit, duke fiksuar shikuesit përpara ekranit për argëtim të plotë. Pjesa sipërfaqësore me efekte alumini i jep televizorit një pamje elegante, për t'u admiruar edhe kur është i fikur.

Menaxhimi i kabllove

Të gjitha kabllot mund të ruhen me kujdes në anën e pasme dhe të futen me kujdes në bazën mbajtëse të televizorit.

Teknologjia e lëvizjes Motionflow™ XR

Detajet janë gjithmonë të qarta dhe të mprehta madje edhe në sekuenca të shpejta veprimi falë Motionflow™ XR, një teknologji inovative që krijon korniza shtesë midis kornizave origjinale. Motionflow krahason faktorët kryesorë vizualë në sekuencën e kornizave dhe llogarit fragmentin e sekondit që mungon në sekuencë.

Teknologjia DSEE

Video interneti me rezolucion të ulët, ritransmetimi i programeve të regjistruara dhe materialet audio të kompresuara nuk kanë qenë kurrë kaq spektakolare. Me teknologjinë DSEE, elementët e frekuencave të humbura rikthehen duke siguruar një tingull natyral dhe gjithëpërfshirës.

S-Force Front Cinema Surround

Zbuloni një tingull që ju sjell në qendër të veprimit. S-Force Front Surround imiton mënyrën se si truri interpreton burimet audio, volumin dhe spektrin akustik nga vetëm dy altoparlantë, majtas dhe djathtas.

Wi-Fi i integruar

Ju lidheni lehtësisht me rrjetin tuaj në shtëpi. Me Wi-Fi të integruar, mund të shfletoni në internet për të parë filma ose video-kanale si YouTube. Ju mund të aksesoni shërbime si programet televizive on-demand.

Smartphone-i juaj në ekranin e madh

Transmetoni përmbajtje dhe aplikacione nga smartphone-i juaj në televizorin Sony. Rijetoni kujtimet tuaja në ekranin e madh në shoqërinë e miqve dhe familjes.

Butoni Youtube

Lidhuni me YouTube dhe shikoni videot tuaja të preferuara. Lidhja tani është më e shpejtë se kurrë me butonin në telekomandën e televizorit për lehtësi lundrimi.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TV3378
Marka SONY
Paneli LED
Permasa [inch] 32
Definicioni HD
Frekuenca [Hz] 400 Hz
Kontrasti Dynamic Contrast
Teknologjia 3D JO
Smart TV PO
Sistemi Operativ LINUX
DLNA PO / Wi-Fi Miracast / SimplyShare
Wireless PO (integruar)
Bluetooth JO
Audio 2 x 5 W (DTS SudioSound)
Marresi DVB-T2/C/S2
Moduli CI+
HDMI / USB PO
Komponent JO
Kompozit (AV) JO
Skart PO
Ethernet PO
Dalje Optikale PO
Konsumi Maksimal (Watt) 41
Konsumi Standby (Watt) 0.5
Stema ekologjike A
Permasat me mbajtese (GjxLxTh) (cm) 73.1 x 49.0 x 18.7
Permasat pa mbajtese (GjxLxTh) (cm) 73.1 x 44.2 x 7.0
Pesha me mbajtese (kg) 6.2
Pesha pa mbajtese (kg) 5.8
Garanci Shtese 3 vite 7590 / 5 vite 9990
Garancia normale 24
Ean Code 4548736053588
Sistemi SMART

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni