Sale TV THOMSON LED 40FE5606

TV THOMSON LED 40FE5606

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 44.990 Lekë

Çmimi special 34.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

TV THOMSON LED 40FE5606
Marka Thomson

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Rezolucion Full HD

Sa më i lartë numri i pikselave, aq më i mprehtë dhe më i hollësishëm bëhet imazhi. Ekrani Full HD (1,920 x 1,080 piksel) ofron cilësi të lartë të figurës me pasqyrimin e imazhit si në natyrë.

Dolby Digital Plus jep tinguj të pasur dhe të fuqishëm

Merrni maksimumin nga përmbajtja juaj me tinguj dinamik rrethues dhe me cilësi të lartë. Nëse jeni duke shikuar filma, programe televizive, video në internet ose koncerte, Dolby Digital Plus ju garanton cilësinë audio që plotëson pritshmëritë tuaja.

Android TV

Android TV sjell përmbajtje, aplikacione dhe lojëra të mrekullueshme në televizorin tuaj. Shihni filma, dëgjoni muzikë ose luani lojëra Android në ekranin më të madh në shtëpinë tuaj. Dhe me karakteristika të dobishme si kërkimi me zë dhe Chromecast, Android TV e bën televizorin tuaj të zgjuar.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TV3767
Marka THOMSON
Paneli LED
Permasa [inch] 40
Definicioni Full HD
Frekuenca [Hz] 400 PMI
Kontrasti Mega Contrast
Teknologjia 3D JO
Smart TV PO
Sistemi Operativ Android
DLNA PO
Wireless PO
Bluetooth JO
Audio 2 x 8 W (Dolby Digital)
Marresi DVB-T2 / C / S2
Moduli CI+
HDMI / USB PO
Komponent PO
Kompozit (AV) No
Skart JO
Ethernet PO
Dalje Optikale PO
Konsumi Maksimal (Watt) 46
Konsumi Standby (Watt) 0.3
Stema ekologjike A+
Permasat me mbajtese (GjxLxTh) (cm) 90.5 x 57.5 x 18.6
Permasat pa mbajtese (GjxLxTh) (cm) 90.5 x 52.4 x 7.5
Pesha me mbajtese (kg) 6.4
Pesha pa mbajtese (kg) 6.4
Garanci Shtese Komfort 1 - 3.990 (GA0013)
Garancia normale 24
Ean Code No
Sistemi ANDROID

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni