Sale Xiaomi Mi Mix 2 6/64GB Ceramic

Xiaomi Mi Mix 2 6/64GB Ceramic

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 51.990 Lekë

Çmimi special 49.997 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

Xiaomi Mi Mix 2 6/64GB Ceramic
Marka Xiaomi

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Teknologjia inovative e MI Mix 2 që qëndron pas ekranit të plotë

Mi Mix është telefoni i parë që disponon ekranin totalisht te plotë, duke drejtuar të ardhmen e dizenjimit të smartphone-ve.Ekrani i tij prej 5.99’’ është vendosur në një trup më të vogël sesa shumica e smartphone-ve me ekran 5.5’’.

Moduli i kamerës së përparme është 50% më i vogël se modulet tipike, skajet e harkuara ofrojnë një fushëpamje më të gjerë dhe sensori i ndjeshmërisë ultrasonic identifikon me saktësi objektet në afërsi.

Dizajn impresionues

Mi Mix 2 është dizenjuar për të impresionuar, me trupin prej qeramike i lakuar nga të gjitha anët, zonën rreth kamerës të veshur me ar 18 karat dhe kornizën prej alumini për më shumë fortësi. Këto së bashku me hollësinë dhe peshën e vogël garantojnë ndjesi spektakolare për duart tuaja gjatë përdorimit.

Procesori Snapdragon 835 dhe 6GB RAM

Mi MIX 2 është pajisur me procesorin Snapdragon 835 për të rritur shpejtësinë e përpunimit dhe përdor teknologjinë më të fundit të memorjes UFS2.1.

4-axis OIS

Mi MIX 2 përdor një sensor IMX386 për kamerën e pasme, piksela të mëdha 1.25μm dhe stabilizim optik i fotos në 4 drejtime të ndryshme për foto marramendëse në çdo situatë.

Telefonata të qarta

Përjetoni telefonata të qarta edhe në mjediset më të zhurmshme falë akordimit të kanalit të tingujve.

Global band

• Mi MIX 2 suporton pothuajse të gjitha frekuencat LTE, ideal për biznesmenët të cilët udhetojnë shpesh.

• Teknologjia LTE 4-antena deri në 100% shpejtësi në rrjetin 4G.

• Regjistrim Dual ADC HD, për regjistrime të qarta nga distanca më të largëta.

• NFC multifunksionale.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TL2637
Marka XIAOMI
Lloji i rrjetit 4G
Permasat (Gj x L x Th) 75.5 x 151.8 x 7.7
Pesha (g) 185
Madhesia e ekranit 6 Inch
Tipi i ekranit IPS LCD
Memorja 64 GB
RAM 6 GB
Karta e memories JO
WLAN PO
Bluetooth PO
USB Type-C 1.0
Kamera 12 MP
Video [email protected]
Kamera dytesore 5 MP
Procesori OCTA-CORE
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS 7.1
Radio JO
GPS PO
Bateria Standby JO
Bateria gjate bisedes JO
Ngjyra E zeze
SIM Dual sim
Bateria 3400 mAh
Garancia normale 12
Ean Code 7900000186830
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni